Basketbola kluba “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” preses konference | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Basketbola kluba “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” preses konference

Ziņa pievienota - 27.05.2016

26. maijā, noslēdzot kluba piekto sezonu, norisinājās basketbola kluba “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” preses konference. Atskatoties uz sezonas sasniegtajām virsotnēm, plusiem un mīnusiem, tika sniegts neliels ieskats par iecerēm, lai nākošā sezona būtu tik pat krāsaina un panākumiem bagāta kā aizvadītā. 

Preses konferencē piedalījās komandas ģenerālmenedžeris Miks Balodis, Vidzemes Augstskolas rektors Gatis Krūmiņš, komandas galvenais treneris Roberts Zeile, kā arī BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” spēlētājs Rolands Eglītis.

Kluba ģenerālmenedžeris Miks Balodis uzsvēra, ka sezonas sākumā nokomplektējot komandas sastāvu 70% no jauna, uzņemot tik daudz jaunu spēlētāju un līdz galam nesaprotot, ko no komandas var sagaidīt, sezona ir aizvadīta pietiekami veiksmīga. Par to liecina komandas sekmīgais darbs: “Regulārajā čempionātā izcīnījām pirmo vietu, kas līdz šim ir augstākais sasniegums. Tāpat mūsu fārmklubs LBL3 spēlē šogad veiksmīgāk nekā pagājušajā gadā izcīnot čempionātā bronzas medaļas. Pēc viena gada pārtraukuma atsākām spēlēt arī studentu basketbola līgā, par ko sezonas sākumā vēl īsti nebijām izlēmuši, taču šobrīd atskatoties varam teikt, ka lēmums bija pareizs, prieks, ka mēs atgriezāmies kārtīgā studentu basketbola apritē. Vēl lielāks prieks ir par to, ka astoņu sezonu laikā, kopš Vidzemes Augstskola spēlē stundentu līgā, pirmo reizi vēsturē izdevās izcīnīt medaļas. Sezonu noslēdzām Universiādē, kas tiek rīkota dažādos sporta veidos, bet basketbolam parasti tiek pievērsta īpaša uzmanība, kur debitējošā turnīrā arī izcīnījam bronzas godalgas.”

Kluba ģenerālmenedžeris pateicību izteicis komandas galvenajam trenerim, kurš ne tikai sagatavojis spēcīgu izlases komandu, bet arī sekmīgi darbojies ar U-16, U-15 un U-12 komandām, kā arī izlases menedžerim Sandim Bukšam. “Kopējs Vidzemes Augstskolas basketbola novērtējums – mūsu treneri un administratīvais personāls ir labā līmenī, lai iekļautos Latvijas basketbola savienības veidotajās izlasēs. Izmantojot izdevību, nevar nepateikt paldies visiem mūsu sezonas laikā esošajiem atbalstītājiem – Vidzemes Augstskolai, kuras vārdu mēs joprojām nesam un esam lepni par to, Valmieras stikla šķiedrai, Valmieras pilsētai un tāpat visiem pārējiem atbalstītājiem, kuri ikdienā piedalās mūsu mērķu sasniegšanā.”

Vidzemes Augstskolas rektors Gatis Krūmiņš: “Tīri filozofiski ir ļoti liels gandarījums, ka mēs Vidzemes Augstskolu pozicionējam kā augstskolu, kas sadarbojas gan ar pašvaldību, gan ar uzņēmējiem. Gribu uzsvērt galvena trenera darbu, tāpēc, ka tiek ļoti labi strādāts ar jauno paaudzi. Varu teikt, ka Valmiera visticamāk būs Latvijas basketbola galvaspilsēta. “

Komandas galvenais treneris Roberts Zeile norādīja, strādājot ar tik lielu skaitu jaunu studentu, komanda ir sasniegusi ļoti daudz un progress ir acīmredzams. “Prieks, ka attīstāmies tieši ar studentu palīdzību un skats nākamai sezonai ir daudz cerīgāks. Atliek strādāt, centīgi trenēties un visas iespējas būs mūsu.”

BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” spēlētājs Rolands Eglītis: “Kā sezonas sākumā teicu, ka sezona būs daudz interesantāka, bet sarežģītāka, to arī varēja redzēt – četrās līgās trīs medaļas. Ar visiem puišiem sezonas sākumā runājām, ka esam savā starpā nepazīstami, ir grūti saspēlēties, ieskrieties. Vēlāk sapazināmies gan kā draugi, gan kā spēlētāji, gan kā komandas biedri uz laukuma un tas arī, domāju, ka atspoguļojās.”

Ar preses konferenci basketbola klubs “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” oficiāli ir noslēgusi savu sezonu. Darbi neapstājas un jau tiek gatavots plāns nākošajai sezonai, kas gatavojas būt krāšņa un pārsteigumu pilna. 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016