Baltijas Starptautiskajā vasaras skolā piedalīsies studenti no 14 valstīm | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Baltijas Starptautiskajā vasaras skolā piedalīsies studenti no 14 valstīm

Ziņa pievienota - 07.07.2014

Baltijas Starptautiskā vasaras skolā norisināsies no 3. augusta līdz 17.augustam Valmieras pilsētā. Tajā piedalīsies 56 studenti no 14 valstīm- Latvijas, Lietuvas, Itālijas, Šveices, Uzbekistānas, Slovākijas, Vācijas, Turcijas, Meksikas, Čehijas, Nigērijas, Kipras, Polijas un Portugāles divās programmās- „Starptautiskā tūrisma un pasākumu vadība/ ITEM” un „Attīstības globalizācija: Lauku reģionu un mazu pilsētu attīstības perspektīvas globalizētā pasaulē”.

Programmai „Starptautiskā tūrisma un pasākumu vadība/ITEM” pieteicās 75 studenti no kuriem tika atlasīti 20 labākie pretendenti gan no Latvijas, gan ārvalstīm, kuriem tiks piedāvāta ekskluzīva iespēja piedalīties un veikt izpētes darbus Eiropas galvaspilsētas „Rīga 2014” svētku laikā.  

Dalībniekiem būs iespēja tikties ar nozares profesionāļiem un piedalīties viņu lekcijās, gūt praktisku pieredzi  starptautiskā vidē un pašiem klātienē piedalīties starptautiska tūrisma pasākuma norisē.

Vasaras skolas galvenais mērķis ir sekmēt Vidzemes Augstskolas starptautisko sadarbību tūrisma vadības studiju programmas ietvaros, kā arī veicināt augstskolas starptautisko atpazīstamību, piesaistot interesentus no universitātēm gan Eiropā, gan citviet pasaulē. Praktiski padomi un rekomendācijas no ārvalstu ekspertiem, kā arī "skats no malas" ļaus skolas dalībniekiem apzināt idejas gan tūrisma, gan arī vietējā biznesa attīstībai. Programma ir veidota sadarbībā ar Klaipēdas universitāti, Igaunijas viesnīcu un tūrisma vadības augstskolu, Mančesteras Metrapolitēna universitāti, Starptautisko tūrisma ekonomikas studiju centru Itālijā un Latvijas viesnīcu un restorānu asociāciju.

Paralēli ITEM programmai norisināsies arī Erasmus intensīvā programma „Attīstības globalizācija: Lauku reģionu un mazu pilsētu attīstības perspektīvas globalizētā pasaulē”, kas pulcēs 36 dalībniekus no Latvijas, Itālijas, Kipras, Polijas, Portugāles, Slovākijas un Turcijas.
Kopš 1999.gada BISS ir tradicionāla vasaras izglītības programma, kas katru gadu norisinās Vidzemes Augstskolā. Tā tiek organizēta ar Eiropas Komisijas Mūžizglītības programmas, Izglītības un zinātnes ministrijas un Valmieras pilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu. Kopumā tajā ir piedalījušies 583 dalībnieki no 64 valstīm. Lielai daļai dalībnieku šī pieredze radījusi interesi par Latviju un Baltijas valstīm.

Papildu informācija:
http://biss.va.lv
www.facebook.com/summerschool.BISS
@ViA_eng
Youtube: Balticinternational
Vera Grāvīte BISS SA speciāliste, fotogrāfe
 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016