Augstskolas pasniedzēji Vecpiebalgā piedalās seminārā par Vidzemes kultūras tūrisma politikas ieviešanu | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Augstskolas pasniedzēji Vecpiebalgā piedalās seminārā par Vidzemes kultūras tūrisma politikas ieviešanu

Ziņa pievienota - 17.03.2014

21. martā plkst.10:00 Vecpiebalgas muižā notiks seminārs “Kultūras un kultūras mantojuma pievienotā vērtība reģionālajā politikā tūrisma ilgtspējībai”, kurā piedalīsies arī Vidzemes Augstskolas (ViA) Sabiedrības zinātņu fakultātes (SZF) pasniedzēji Jānis Kalnačs un Andris Klepers. Seminārs notiek Vidzemes kultūras tūrisma politikas ieviešanas plāna semināru cikla ietvaros.

Pasākumu atklās Vecpiebalgas novada domes priekšsēdētāja Ella Frīdvalde-Andersone, Vidzemes Tūrisma asociācijas valdes priekšsēdētājs, projekta „CHARTS” koordinators Raitis Sijāts un ViA pasniedzējs, profesors Jānis Kalnačs.

Semināra gaitā dalībnieki iepazīsies ar projekta ”CHARTS” norisi, ViA pieredzi kā Vidzemes kultūras tūrisma politikas ieviešanas plāna izstrādātāju, par ko vairāk stāstīs J. Kalnačs un  A. Klepers, kā arī svētku rīkošanas pieredzi Vidzemē un Vecpiebalgas novada pašvaldības sadarbības un partnerības labās prakses piemēriem. Pēc semināra paredzētas ekskursijas Piebalgas porcelāna fabrikā un muzejā “Vēveri”, kā arī K. Skalbes muzeja apskate.

Semināra organizēšanā sadarbojas Vidzemes tūrisma asociācija, Vidzemes Augstskola, projekts „CHARTS”, Starpreģionu sadarbības programma INTERREG IVC un Eiropas Savienība.

Programma
 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016