Augstskolā regulāru lekciju ciklu uzsāk Latvian Art Directors Club, pirmo lasīs Ē. Stendzenieks | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Augstskolā regulāru lekciju ciklu uzsāk Latvian Art Directors Club, pirmo lasīs Ē. Stendzenieks

Ziņa pievienota - 26.11.2014

2. decembrī Latvian Art Directors Club (LADC) ar kluba prezidenta un reklāmas speciālista Ērika Stendzenieka vieslekciju Vidzemes Augstskolā (ViA) uzsāks izglītības programmu Latvijas augstskolās. Programmas mērķis ir veicināt pieredzes un informācijas apmaiņu starp radošo industriju profesionāļiem un sabiedrību, kā arī iedvesmot jaunos talantus. Savukārt Vidzemes Augstskolai, kura pirmā ir uzsākusi šādu sadarbību ar LADC, šis ir vēl viens solis, lai īstenotās profesionālās studiju programmas tuvinātu reālajai dzīvei un labāk sagatavotu studentus darba tirgum.

"Bieži nākas ne tikai dzirdēt no studentiem, bet arī redzēt praksē, ka pēc studiju beigšanas studentiem bieži vien trūkst izpratnes par reālo situāciju industrijā. Turklāt nav retums, kad teorijai un praksei ir tikpat maz kopīga kā darbam reklāmas aģentūrā un regulāram miegam,” stāsta kluba izpilddirektore Anete Franka. „Tāpēc mēs - Latvian Art Directors Club, kas jau desmito gadu reklāmas un marketinga tirgū esam tas spēlētājs, kurš izglīto un iedvesmo kā radošos darboņus aģentūrās, tā mārketinga ļaudis reklāmdevēju pusē, ar savām zināšanām dosimies uz Latvijas augstskolām, kur stāstīsim par visu, ko studentam būtu vērtīgi zināt, bet mums - vērtīgi, lai, beidzot augstskolu, viņš zinātu,” skaidro A. Franka.

LADC regulāri dosies uz kādu augstskolu, kur Latvijas zinošākie radošo industriju celmlauži lasīs lekcijas par reklāmu, mārketingu, radošumu un, protams, par dzīvi. Vidzemes Augstskolā vieslekcijas notiks reizi mēnesī, nākamie viesi būs tādi radošo industriju profesionāļi kā Aleksandrs Bētiņš, Zigurds Zaķis, Miķelis Baštiks, Reinis Adovičs, Andris Rubīns un citi.

Latvian Art Directors Club izglītības programmu ar uzrunu atklās ViA rektors Gatis Krūmiņš, pēc tam Ēriks Stendzenieks un kluba padomes pārstāvis, komunikācijas stratēģiskais plānotājs Zigurds Zaķis pastāstīs par LADC ideju un mērķiem, turpinājumā Ē. Stendzenieks nolasīs lekciju „From underdog to overdog”. Tajā klātesošie uzzinās, kā ar radošumu var apsteigt lielos tirgus spēlētājus, un kāpēc bieži vien būt mazam ir izdevīgāk.

Lekcija būs publiska un bez maksas, to apmeklēt aicināts ikviens interesents.

Interesentiem lūgums iepriekš reģistrēties va.lv/lv/ladc

Biedrība " Latvian Art Directors Club" apvieno radošo industriju, reklāmas un mārketinga profesionāļus un rūpējas par radošo industriju meistarības un profesionālo standartu izaugsmi.

Pirmās lekcijas video:	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016