Augstskolā pulcējas augstskolu akadēmiskie un zinātņu prorektori | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Augstskolā pulcējas augstskolu akadēmiskie un zinātņu prorektori

Ziņa pievienota - 10.10.2014

Šodien Vidzemes Augstskolā (ViA) norisinās seminārs valsts augstskolu akadēmiskajiem un zinātņu prorektoriem, kā arī studiju daļu vadītājiem, kurā dalībnieki apmainīsies ar informāciju un diskutēs par aktualitātēm augstākajā izglītībā.

Ar izglītības un zinātnes politikas aktualitātēm klātesošos iepazīstināja IZM Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju departamenta direktore Agrita Kiopa. ViA Sabiedrības zinātņu fakultātes docētāji Inese Ebele un Visvaldis Valtenbergs dalībniekiem pastāstīja par vispusīgas izglītošanas nodrošināšanas iespējām, integrējot studijās aktivitātes, kas veicina dažādu inteliģenču attīstību. Savukārt Inženierzinātņu fakultātes docents Arnis Cīrulis iepazīstināja ar virtuālās un papildinātās realitātes izmantošanas nākotni studiju procesā.  

Par prasībām mūsdienīgai augstākajai izglītībai referēja ViA asociētais profesors un LMT prezidents Juris Binde, bet  Vidzemes Augstskolas rektora Gata Krūmiņa uzstāšanās bija veltīta augstākās izglītības nākotnei saistībā ar tās aizvien plašāku internacionalizāciju. Ar reģiona un pētniecisko institūciju sadarbības piemēriem iepazīstinās Kristaps Ročāns no Vidzemes plānošanas reģiona un Vides Risinājumu Institūta direktore Inese Suija-Markova

Seminārs notiek augstskolas jaunajā Inženierzinātņu kompleksā, bet tas iesāksies ar Valmiermuižas alus darītavas apmeklējumu.

Augstskolu akadēmisko un zinātņu prorektoru semināri notiek regulāri kādā no Latvijas augstskolām. Šoreiz tā dalībniekus  uzņēma Vidzemes Augstskola.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016