Augstskolā darbu uzsāk Fulbraita stipendiāte no ASV | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Augstskolā darbu uzsāk Fulbraita stipendiāte no ASV

Ziņa pievienota - 28.01.2014

Vidzemes Augstskolā ir uzsākusi darbu Fulbraita stipendiāte no ASV Barbara Burke (Barbara Ruth Burke), kas Valmierā uzturēsies pusgadu un piedalīsies tādu studiju kursu pasniegšanā kā Masu komunikācija, Multimediju žurnālistika, Sociālie mediji un tūrisms. Latvijā Burke ieradusies, lai apmainītos ar pieredzi un pētītu kultūras un mediju mijiedarbību, kā arī dotu savu artavu studiju programmu pilnveidošanā.

Barbara Burke ieguvusi doktora grādu Purdue Universitātē ASV, viņas akadēmiskās intereses saistītas ar komunikāciju, amerikāņu mūsdienu kultūras pētījumiem un žurnālistiku. Fulbraita stipendiātei ir ievērojama pieredze studiju programmu koordinēšanā un izveidē.

"Šī ir izdevība kļūt par vēl labāku pētnieci,” savu uzturēšanos Valmierā raksturo Barbara Burke. „Nav daudz tādu, kuriem ir iespēja piedalīties šādā apmaiņas programmā. Grūti pat vārdos izteikt, cik tas priekš manis ir nozīmīgi!”

Fulbraita programmas ietvaros tiek piešķirtas stipendijas Amerikas un ārvalstu pilsoņiem, lai studētu, pasniegtu, lasītu lekcijas un veiktu pētījumus ārzemēs. Tā ir izveidota, lai veicinātu savstarpējo sapratni starp Amerikas Savienoto Valstu iedzīvotājiem un citām valstīm. Stipendijas saņēmēji tiek izvēlēti, pamatojoties uz akadēmiskajiem vai profesionālajiem sasniegumiem. Programma darbojas vairāk nekā 155 valstīs visā pasaulē.

Prof. Barbara Burke tiekas ar ViA rektoru Gati Krūmiņu	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016