ViA Atvērto durvju diena 28. martā! | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

ViA Atvērto durvju diena 28. martā!

Ziņa pievienota - 18.03.2015

Marta pēdējā sestdienā, 28. martā, nobeidzot pasākumu ciklu “Redzi tālāk”, Vidzemes Augstskolas durvis būs atvērtas ikvienam interesantam - gan topošajiem studentiem, gan viņu vecākiem. Šajā dienā būs iespēja rast atbildes uz visiem jautājumiem par studiju programmām, kā arī izmēģināt tās praksē katra studiju virziena radošajās darbnīcās. Vidusskolēniem, kuri dzīvo maršrutā Madona-Rauna-Valmiera, tiek piedāvāts bezmaksas autobuss, kas aizvedīs gan uz Valmieru, gan arī nogādās atpakaļ.

Dalībniekiem lūgums piereģistrēties Atvērto durvju dienai augstskolas mājaslapas sadaļā “Vidusskolēniem”.

Diena sāksies ar prezentāciju par studiju iespējām Vidzemes Augstskolā. Turpinājumā sekos radošās darbnīcas pie augstskolas pasniedzējiem, kurās atraktīvā veidā varēs tuvāk iepazīt interesējošos studiju virzienus un pārliecināties, vai tas tiešām ir tas, kas katram interesē.

Iepazīt augstskolu un visu, ko piedāvā Valmiera, izmantojot augstskolas planšetdatorus, vidusskolēni varēs izspēlējot jauno interaktīvo orientēšanās spēli "ViA GeoGame".

Kamēr vidusskolēni iepazīsies ar augstskolu, vecāki tiks laipni aicināti iemalkot kafiju pie rektora un no augstskolas vadības uzzināt visu gan par studiju procesu, gan augstskolas attīstību, kā arī gida vadībā doties nelielā ekskursijā pa Valmieru.

Dienas noslēgumā "Chill-out" ar studentiem jeb neformālais jautājumu-atbilžu laiks. Šī daļa norisināsies jaunajā kafejnīcā “Cafe Aurora”, kur Atvērto durvju dalībnieki, tērzējot ar studentiem par pieredzi, studējot un dzīvojot Valmierā, varēs nobaudīt pašu uz vietas pagatavotos Eko viaburgerus.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016