Atvērtās lekcijas par tīklotu pārvaldi valsts vadībā, tūrismā, veselības aprūpē | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Atvērtās lekcijas par tīklotu pārvaldi valsts vadībā, tūrismā, veselības aprūpē

Ziņa pievienota - 11.10.2012
tikls.jpg

Piektdien, 12. oktobrī no plkst.13.30 līdz plkst.16.15 visiem interesentiem iespēja apmeklēt trīs atvērtās lekcijas ar ekspertu dalību saistībā ar tīklotu pārvaldi gan valsts vadībā, gan sabiedrības veselībā un sociālajā politikā, gan tūrismā.

Eksperti ir uzaicināti Vidzemes Augstskolas (ViA) docenta Dr.sc.pol. Visvalža Valtenberga kursā "Demokrātijas teorijas un tīklotā pārvalde", kuru klausās maģistra studiju programmas "Pārvaldība un komunikācija" studenti.

Pēc V.Valtenberga domām, pēc ekonomiskās krīzes publiskajā sektorā visā pasaulē tiek izjusta resursu nepietiekamība. Tā vietā, lai konkurētu par ierobežotajiem resursiem, daudzas organizācijas izvēlas sadarboties, lai nodrošinātu nepieciešamos resursus un atrastu efektīvus veidus kā nodrošināt pakalpojumus dažādām sabiedrības grupām. "Tikai nesen sabiedrībās pārvaldes pētnieki ir pievērsušies tīklotajai pārvaldei un ieskicējuši pirmos labās prakses nosacījumus, ar kuriem arī iepazīsimies šajā kursā," saka V. Valtenbergs.

No plkst. 13.30 līdz 14.15 par tēmu "Tīkli Latvijas valsts pārvaldē un pilsoniskajā sabiedrībā. Pieredze uzsākot Latvijas attīstības un sadarbības platformas tīkla vadīšanu" stāstīs un uz diskusiju aicinās ViA absolvente, Latvijas Platformas attīstības sadarbībai vadītāja Inese Vaivare.

Plkst. 14.30 līdz 15.15 ViA vieslektore un Politoloģijas studiju programmas direktore Anna Broka auditoriju iepazīstinās ar tīkliem sabiedrības veselībā un sociālajā politikā. Tēma „Sabiedrības iespējošanas perspektīva. Hepprogress projekta piemērs.”

Plkst. 15.30 līdz 16.15 ar tēmu „Tīkli tūrisma klasteru izveidē: Gaujas Nacionālā parka tūrisma klāstera piemērs” uzstāsies ViA docents Dr.geogr. Andris Klepers.

Plašāka informācija:
Visvaldis Valtenbergs
ViA SZF docents
visvaldis.valtenbergs@va.lv

 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016