Atver profesijas durvis Vidzemes Augstskolā | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Atver profesijas durvis Vidzemes Augstskolā

Ziņa pievienota - 12.10.2015

No 12. līdz 16. oktobrim vienlaikus 19 Latvijas pilsētās un novados, tai skaitā Valmierā, norisināsies Karjeras nedēļa, kurā iesaistīsies arī Vidzemes Augstskola. Šogad Karjeras nedēļas galvenais vēstījums – Atver profesijas durvis, kas veltīts profesijas iepazīšanai.

Aktivitātes Vidzemes Augstskolā notiks, ceturtdien, 15.oktobrī, Cēsu ielā 4, kur jaunieši atraktīvā veidā varēs iepazīties augstskolas piedāvājumu. No plkst.15.00 līdz 15:15 ViA prezentācija un pēc tam līdz 15.40 tiks organizēta interaktīva spēle karjeras durvju izvēlei (izmantojot aplikāciju ViA GeoGame), bet no plkst.15.45 līdz 18.00 ViA Inženierzinātnes korpusā, Tērbates ielā 10, pie Vidzemes Augstskolas pasniedzējiem norisināsies dažādas radošās darbnīcas, kurās ikviens aicināts apmeklēt divas no tām. Interesentiem par biznesu būs iespēja kopā ar Inesi Ozolu pētīt līderību, informācijas tehnoloģijas kā virtuālo pārvērst par reālu, turpretī inženierzinātnes darbnīcā būs iespēja iepazīt mehatroniķa profesiju, komunikācijas un žurnālistikas un pārvaldības darbnīcā tiks piedāvāta iespēja veidot kolāžu ar nosaukumu „Profesiju karte”, kā arī tūrismā studenti dalīsies pieredzes stāstos par ceļošanu, praksi un studijām.

Karjeras nedēļa ir pasākumu cikls, kura laikā jauniešiem ir iespēja iepazīt un plānot savu nākotnes nodarbošanos, tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, apmeklēt uzņēmumus un karjeras konsultācijas. Iesaistoties Karjeras nedēļas pasākumos, skolēni gūs pamudinājumu sevis attīstīšanai un pilnveidošanai.

Karjeras nedēļu no 12. līdz 16. oktobrim organizē VIAA sadarbībā ar Latvijas pilsētu un novadu pašvaldībām un izglītības pārvaldēm. To atbalsta Eiropas Komisijas programma Erasmus+ Karjeras konsultēšanas un informācijas tīkla Euroguidance ietvaros.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016