Arī nākamajā studiju gadā Vidzemes Augstskolas studenti varēs braukt apmaiņas studijās uz ārzemēm | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Arī nākamajā studiju gadā Vidzemes Augstskolas studenti varēs braukt apmaiņas studijās uz ārzemēm

Ziņa pievienota - 02.06.2015

Pateicoties apstiprinātajam Erasmus+ finansējumam ar programmas valstīm nākamajam akadēmiskajam gadam, Vidzemes Augstskolas  studenti varēs īstenot 30 apmaiņas studiju mobilitātes un 53 prakšu mobilitātes uz ES, EEZ (izņemot Šveici), Turciju, Maķedoniju. ViA personālam ir apstiprinātas 14 mobilitātes nākamā akadēmiskā gada ietvaros.

2014./2015. akadēmiskajā gadā līdz šim tika izmantotas 26 studiju, 49 prakšu un 17 personāla mobilitātes. Šobrīd tiek plānots īstenot vēl vismaz astoņas studentu prakšu un vismaz sešas personāla mobilitātes.

Iepriekšējais studiju gads bija pirmais gads, kad arī nesenajiem absolventiem tika dota iespēja gada laikā pēc absolvēšanas izmantot Erasmus+ neseno absolventu prakšu iespējas. No Vidzemes Augstskolas šo iespēju šobrīd ir izmantojuši 10 ziemas izlaiduma absolventi. Tikpat plāno izmantot šo iespēju pēc izlaiduma vasarā. TOV absolvente Elīna Kandevica, daloties pieredzē par piedzīvoto mobilitātes programmas ietvaros, stāsta: “Es pilnveidoju sevi un savas zināšanas, paplašināju redzesloku, ieguvu pieredzi un jaunus draugus, kā arī iespējamos sadarbības partnerus nākotnei. Šis ieguvumu kopums ir nenovērtējams.”

Vidzemes Augstskolas Erasmus+ projekta starp programmas valstīm (ārpus ES un EEZ) pieteikums ir rezerves sarakstā, taču tiek plānots projekta pieteikumu iesniegt arī nākamajā gadā, rūpīgi izvērtējot un piestrādājot pie stratēģiskās partnerības veidošanas ārpus ES un EEZ.

Nākamajā akadēmiskajā gadā Vidzemes Augstskolā viesosies 27 ārvalstu apmaiņas studenti, kuri ierodas gan ar Erasmus+, gan Effort programmas atbalstu. ViA studenti ir laipni aicināti jau rudens semestrī tikties ar šiem studentiem un konsultējoties izvērtēt savas iespējas nākamajā akadēmiskajā gadā doties uz kādu no apmaiņas augstskolām. 2016./2017. akadēmiskajā gadā vienam no ViA studentiem būs iespēja pilnveidot sevi, gadu studējot kādā no Āzijas valstīm ar Effort programmas atbalstu.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016