Ar vieslekciju “Pūķus tirgo šeit!” jaunajā gadā Vidzemes Augstskolā uzstāsies Valters Jonāts | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Ar vieslekciju “Pūķus tirgo šeit!” jaunajā gadā Vidzemes Augstskolā uzstāsies Valters Jonāts

Ziņa pievienota - 03.02.2016

Arī jaunajā gadā turpinot Latvian Art Directors Club (LADC) iniciatīvu “Vieslekciju programma augstskolās”, 10. februārī ar vieslekciju “Pūķus tirgo šeit” uzstāsies Valters Jonāts, stāstot par to, kā iespējams izvairīties no rutīnas un panīkuma darbā. Publiskā lekcija norisināsies ViA ēkā, Cēsu ielā 4, plkst. 13.00, tā būs bez maksas, un uz lekciju ir gaidīts ikviens interesents.

Valters Jonāts reklāmas nozarē darbojas kopš 2008. gada. Ir viens no LADC skolas absolventiem, kur pēc skolas absolvēšanas darbu sācis reklāmas aģentūrā DDB Latvia kā tekstu autors, vēlāk bijis radošais direktors Guilty | Gray, bet pašreiz darbojas kā radošais direktors reklāmas aģentūrā Not Perfect Y&R | Riga un radošajā apvienībā PIKA. Valters Jonāts ir pārstāvējis Latviju Cannes Young lions konkursā, saņēmis apbalvojumus KIAF, Golden Hammer un Adwards reklāmas festivālos, arī festivāla Kannu Lauvu apbalvojumu ar radošo apvienību PIKA. Ir bijis žūrijas pārstāvis festivālā Adwards2013. Valters Jonāts ir arī Vidzemes Augstskolas studiju programmas Komunikācija un sabiedriskās attiecības absolvents.

Valters Jonāts, ievirzot lekcijas tematikā, norāda: “Pilnīgi viss apnīk un kļūst garlaicīgs! Jautājums – kā no tā izbēgt!” Lekcijas ietvaros V. Jonāts iepazīstinās ar savu pieredzi un darbiem reklāmas industrijā un stāstīs, kā izvairīties no rutīnas, kas bieži vien iezogas darba ikdienā ne tikai radošās industrijas uzņēmumos, bet arī jebkuras citas nozares darbā. 

Interesentiem lūgums iepriekš reģistrēties: http://www.va.lv/lv/ladc

LADC iniciatīvu “Vieslekciju programma augstskolās” Latvijas augstskolās uzsāka pagājušā gada decembrī ar kluba prezidenta un reklāmas speciālista Ērika Stendzenieka vieslekciju. Programmas mērķis ir veicināt pieredzes un informācijas apmaiņu starp radošo industriju profesionāļiem un sabiedrību, kā arī iedvesmot jaunos talantus.

Biedrība Latvian Art Directors Club apvieno radošo industriju, reklāmas un mārketinga profesionāļus un rūpējas par radošo industriju meistarības un profesionālo standartu izaugsmi.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016