Ar klusēšanu ilgi neizvilksi (Debašu turnīrs) | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Ar klusēšanu ilgi neizvilksi (Debašu turnīrs)

Ziņa pievienota - 16.03.2013

Vidzemes Augstskolas Debašu klubs ar labvēļu atbalstu 16. un 17. martā rīko ikgadējo Vidzemes Augstskolas Debašu turnīru. Šogad Valmierā viesosies vairāk nekā 20 komandas no sešiem Latvijas debašu klubiem. Savstarpējā sacensībā katra komanda demonstrēs izpratni par dažādiem aktuāliem problēmjautājumiem. Rezultātā tiks noskaidrots dalībnieku vidū prasmīgākais debatētāju tandēms.

Iepriekšējā gadā par Vidzemes Augstskolas Debašu turnīra uzvarētājiem kļuva Latvijas Universitātes pārstāvji. Konkurenti viņiem arī šogad būs citi Latvijas spēcīgākie debašu klubi no Rīgas Ekonomikas augstskolas, Latvijas Universitātes atsevišķi arī Sociālo zinātņu fakultātes, Rīgas Tehniskās universitātes un, protams, Vidzemes Augstskolas. Ir vērojamas iepriecinošas tendences Latvijas debašu kustības izaugsmē. Rīgas Stradiņa universitātē veidojas debašu klubs, un tieši Vidzemes Augstskolas Debašu turnīrs viņiem būs pirmā īstā pieredze, debatējot britu parlamentārajā debašu formātā. Par korektu turnīra norisi un objektīvu savstarpējās sāncensības iznākumu gādās galvenais tiesnesis, starptautisku turnīru finālists un uzvarētājs Ņikita Pušņakovs un citi pieredzes bagāti tiesneši.

Vidzemes Augstskolas Debašu turnīrs ir ļoti gaidīts pasākums, kam ar lielu interesi seko līdzi ikviens Latvijas britu parlamentāro debašu draugs. Debašu tradīcijas Valmierā ir spējušas pierādīt savu vērtību no gada uz gadu.

Autors: Mārtiņš Kreilis
Datums: 12.03.2013
Izdevums: Liesma
Rubrika: Vidzemes Augstskolas lapa	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016