Alberta koledžas absolventi varēs turpināt studijas Vidzemes Augstskolā | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Alberta koledžas absolventi varēs turpināt studijas Vidzemes Augstskolā

Ziņa pievienota - 24.04.2015

Vidzemes Augstskolas (ViA) rektors Gatis Krūmiņš un Alberta koledžas direktore Oksana Lentjušenkova ir parakstījuši sadarbības līgumu, kas paredz Alberta koledžas absolventiem iespēju iegūt profesionālā bakalaura grādu, turpinot studijas vēlākos posmos Vidzemes Augstskolā.

ViA un Alberta koledža ir oficiāli apliecinājušas, ka ir ieinteresētas iesaistīties daudzpusīgā sadarbībā, nodrošinot augstāku studiju kvalitāti, kas ietver sadarbību piedaloties zinātniskās konferencēs un metodiskajos semināros, sagatavojot un izveidojot metodiskos materiālus, izstrādājot un īstenojot dažādus projektus, kā arī, veicot citas aktivitātes, kas izglītības iestādēm sekmēs savstarpēju sadarbību studiju procesā un studiju prakšu nodrošināšanā, mācībspēku apmaiņā, zinātniskajā pētniecībā, administratīvo jautājumu risināšanā, kā arī kultūrā un sportā.

Alberta koledžas vadības, mācībspēku un studentu delegācija iepazinās ar ViA attīstības plāniem, augstskolas Inženierzinātņu kompleksa laboratorijām un to aprīkojumu, kā arī pārrunāja ar Vidzemes Augstskolas pārstāvjiem tālākās sadarbības detaļas.

Koledžas pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas „Informācijas tehnoloģijas” absolventi varēs turpināt studijas ViA „Informācijas tehnoloģiju” bakalaura studiju programmā. Studiju programmu „Uzņēmējdarbība,” „Iestāžu darba organizācija un vadība,” kā arī „Mārketings un tā inovācijas” absolventi varēs turpināt izglītoties ViA profesionālajā bakalaura programmā “Biznesa vadība”. 

Alberta koledžas programmu „Kultūras tūrisma organizēšana” un “Izklaides industrijas vadīšana un producēšana” absolventi varēs turpināt izglītību Vidzemes Augstskolas studiju programmās “Tūrisma organizācija un vadība” vai “Tūristu gids – ceļojumu un pasākumu organizators”, savukārt koledžas studiju programmas „Sabiedriskās attiecības” absolventi varēs iegūt bakalaura grādu, turpinot studijas profesionālajās bakalaura programmās “Komunikācija un sabiedriskās attiecības” vai “Mediju studijas un žurnālistika”.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016