Aizvadīta spraiga izbraukuma spēle starp „Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” un „BJSS Madona” | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskolas studentu piedzīvojums Lietuvā
   Vidzemes Augstskolas studiju programmas “Tūrisma organizācija un vadība” trešā kursa studenti 14.maijā devās pašu...
23.05.2017
Baltijas Startpautiskās vasaras skolas sertifikātus ieguvuši 16 komunikācijas un mediju studenti
Veiksmīgi noslēgusies jau 19. Baltijas Starptautiskā vasaras skola, Vidzemes Augstskolā (ViA) pulcējot 16 aizrautīgus...
22.05.2017
VALMIERA GLASS VIA atkārtoti nospēlē neizšķirti
Olainē svētdien, 21. maijā, tika aizvadīta komanda.lv 1.līgas futbola čempionāta spēle, kur savā starpā tikās VALMIERA...
22.05.2017
Aizvadīta VALMIERA GLASS VIA sezonas noslēguma preses konference
Vidzemes Augstskolā, pirmdien, 22. maijā, noslēdzot VALMIERA GLASS VIA basketbola kluba sesto sezonu notika pēc...
22.05.2017

Aizvadīta spraiga izbraukuma spēle starp „Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” un „BJSS Madona”

Ziņa pievienota - 01.12.2016

Foto: Emīls Vanags

Trešdien, 30.novembrī, aizvadīta agresīva un spraiga Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas izbraukuma spēle, kurā spēkiem mērojās „Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” ar „BJSS Madona”. Mačs noslēdzās par labu valmieriešiem ar 85:63. Lai gan pārsvars turējās viesu pusē jau no spēles pirmās ceturtdaļas, cīņā nebija viegla, jo komandu starpā nereti izcēlējas domstarpības.

Pirmā ceturtdaļa aizsākās par labu viesiem „Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” ar T. Kohanova rezultatīvo piespēli J. Engeram, gūstot trīs punktus komandas labā. Veiksmīgā saspēle turpinājās starp abiem sportistiem, atstājot madoniešus iedzinējos ar 0:6. Pēc T. Kohanova veiktajiem soda metieniem un atkārtotas rezultatīvas saspēles ar J. Engeram, tablo jau vēstīja par 0:10. Pirmos divus punktus laukuma saimnieku labā guva A. Škute. Veiksmīgi pārtvertu bumbu un saspēles rezultātā stabils pārākums turējās Vidzemes Augstskolas studentu pusē, noslēdzot ceturtdaļu ar 11:18. 
Attīstoties spēle gaitai, varēja ievērot to, ka spēlētāji ar vien agresīvāk cīnās par atlekušajām bumbām, līdz ar to jau otrajā ceturtdaļā bija vērojama asa saķeršanās starp abām komandām. Viesu spēcīgais uzbrukums un sekmīgā aizsardzība veicināja 13 punktu pārsvaru, jo pirmais mača puslaiks noslēdzās ar 35:22. 
Iesākoties otrajam spēles puslaikam, „Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” spēlētājs K. Dubuls veica vairākus sekmīgus divu punktu metienus komandas labā, kā arī izcīnīja vairākas atlekušās bumbas, nododot tās saviem komandas biedriem. Atstājot laukuma saimniekus iedzinējos, madonieši mača laikā bieži vien parādījās agresīvu aizsardzību. Pret to valmierieši atbildēja ar sekmīgu uzbrukumu saimnieku grozam un mača beigās tablo vēstīja par 56:46. 
Spraigā un agresīvā spēles dinamika turpinājās arī noslēdzošajā desmit minūtē. Gan trešajā, gan arī šajā ceturtdaļā, abus komandu spēlētāji ātri savāca piezīmju normu. Līdz ar to skatītāji varēja vairakkārt vērto soda metienu guvumus gan madoniešu, gan valmieriešu izpildījumā. Līdzjutējus un arī tiesnešus pārsteidza spēles pēdējas sekundēs atkārtota saķeršanās starp abām komandām, tomēr pārliecinošu uzvaru izcīnīja viesi ar 85:63, atstājot laukuma saimniekus zaudētājos.
„Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” treneri Roberts Zeile atzina, ka tiesneši pieļāvuši agresīvu spēli: „Īstenībā tiesneši pieļāva pat rupju spēli un ir nedaudz pie vainas, ka izlaida to no saviem grožiem. Bija situācijas, kuras aizgāja nedaudz par tālu un pretinieki apzināti provocēja mūsu spēlētājus”.
Arī komandas rezultatīvākais spēlētājs K.Dubults uzskatīja, ka mačs aizritējis spraigi: „Jau pats spēles sākums aizsākās agresīvi, taču to iesākām ar labu izrāvienu, atstājot pretiniekus iedzinējos ar 10:0. Tam gan sekoja mājinieku atspēlē, bet mūsu pārsvars tikai auga. Lai gan pēdējā spēles ceturtdaļā sanāca asāka saķeršanās, savi komandas biedri ir jāaizstāv. Kopumā, mēs sekmīgi izpildījām trenera norādījumus un spēles plānu”. 
Jāpiebilst, ka nākošā LBL2 spēle jau rīt, 2.decembrī, kurā spēkiem mērosies „Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” ar „BJBS Rīga/DSN/Sporta bode”. Tiekamies Valmieras 5.vidusskolā, jau 19:00!

 

„Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”: „BJSS Madona”
(18-11, 35-22, 56-46, 85-63)
„Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”: Dubults 25+21ab, Engers 17+5ab, Kohanovs 15+8ab+8rp, Mihailovs 11+4ab+3rp, Riestiņš 10, Ivanovs 4, Vēveris, Apsītis
„BJSS Madona”: Juska 13, Tonnis 11, Škute 10+8ab, Čakstiņš 7+3ab, Kalniņš 7, Skripka 5+3ab+3rp, Brants 5+3rp, Pētersons 2, Lazdiņš 2, Sakne 1, Jurkāns	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2017