Aizvadīta Padomnieku konventa jaunā sastāva sēde | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Aizvadīta Padomnieku konventa jaunā sastāva sēde

Ziņa pievienota - 02.12.2015

1.decembrī Vidzemes Augstskolā (ViA) norisinājās Vidzemes Augstskolas jaunā Padomnieku konventa sastāva sēde. Šajā akadēmiskajā mācību gadā Padomnieku konvents jaunapstiprinātajā sastāvā tikās pirmo reizi.

Padomnieku konventa sēdē tika pārrunātas aktualitātes, izvērtēta Vidzemes Augstskolas stratēģija 2010. –2015. gadam, kā arī diskutēts par Vidzemes Augstskolas stratēģijas 2016. – 2020. gadam galvenajiem uzstādījumiem. Tāpat Padomnieku konventa locekļi dalījās savās pārdomās un viedokļos par izglītības nodrošinājuma sasaisti ar reģiona attīstības tendencēm, kā arī izglītības vērtējumu Latvijā kopumā. Pēc diskusijas interesenti tika iepazīstināti ar ViA Inženierzinātņu korpusa telpām un piedāvājumu.

2015. gada 2. septembrī ViA Senāts apstiprināja augstskolas rektora Gata Krūmiņa izvirzīto priekšlikumu par Padomnieku konventa sastāvu, kurā vienkopus pulcināti gan vietējā un Vidzemes reģiona, gan valsts mēroga uzņēmēji un dažādu citu jomu eksperti, kā arī Valmieras pilsētas pašvaldības pārstāvji – domes priekšsēdētājs Jānis Baiks un Valmieras Izglītības pārvaldes vadītāja Iveta Pāže. ViA Padomnieku konventa priekšsēdētājs ir SIA “VTU Valmiera” valdes priekšsēdētājs Oskars Spurdziņš.

ViA Padomnieku konvents ir augstskolas konsultatīva institūcija, kas, sniedzot padomus ViA Senātam un rektoram, veicina ViA attīstību un sekmē ViA darbības saskaņošanu ar sabiedrības interesēm. Konventa sastāva viens pilnvaru termiņš ir 4 gadi. Ar Padomnieku konventa sastāvu iespējams iepazīties šeit: http://www.va.lv/lv/lapa/padomnieku-konvents	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016