Aicinām apmeklēt Dr. A. Saukas vieslekciju "Ēnu ekonomika Latvijā" | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Aicinām apmeklēt Dr. A. Saukas vieslekciju "Ēnu ekonomika Latvijā"

Ziņa pievienota - 30.03.2016

4. aprīlī Vidzemes Augstskolā norisināsies SSE Riga Ēnu ekonomikas indeksa autora Dr. Arņa Saukas vieslekcija "Ēnu ekonomika Latvijā". Lekcijas ietvaros tiks stāstīts par ēnu ekonomikas lielumu, būtiskākajām komponentēm un iespējamajiem risinājumiem ēnu ekonomikas mazināšanai Latvijā.

Dr. Arnis Sauka ir Rīgas Ekonomikas augstskolas (SSE Riga) ilgstpējīga biznesa centra direktors un docents. Arnis studējis biznesa vadību Vidzemes Augstskolā (1996-2000), vēlāk Latvijas Universitātes maģistrantūrā, apvienojot studijas ar darbu dažādos Latvijas uzņēmumos. Doktorantūras ietvaros studējis Apvienotajā Karalistē un Zviedrijā, 2008. gadā iegūstot doktora grādu Zīgenas Universitātē, Vācijā. Arnis regulāri piedalās vadošajās starptautiskajās zinātniskajās konferencēs Eiropā un ASV, ir daudzu zinātnisko publikāciju autors, aktīvi iesaistās debatēs par Latvijas uzņēmējdarbības vides konkurētspēju.

Lekcijas ietvaros Zviedrijas vēstnieks Latvijā H.E. Mr. Henriks Landerholms īsumā pastāstīs par Zviedrijas ēnu ekonomiku un kā notiek cīņa ar to.

H.Landerholms ir Zviedrijas vēstnieks Latvijā kopš 2013.gada. Pirms došanās uz Latviju vēstnieks strādāja Afganistānā Zviedrijas Ārlietu ministrijas uzdevumā. H.Landerholms ir bijis Zviedrijas parlamenta (Rigsdāga) deputāts no 1991 līdz 2002 gadam. Tāpat vēstnieks ir bijis pašvaldības deputāts (1982-1992) pilsētā ar nosaukumu Strengnes (Strängnäs). Pirms darba Zviedrijas parlamentā H.Landerholms aktīvi darbojās Zviedrijas militārajā dienestā. Vēstnieks ir ieguvis izglītību Zviedrijā Upsalas universitātē, kā arī ir bijis Fulbraitas stipendiāts Delveras universitāte, ASV.

Norises laiks: 2016. gada 4. aprīlis plkst. 14:00

Norises vieta: Vidzemes Augstskola, Cēsu iela 4, telpa: Konferenču zāle

Vieslekcijas formāts: publiska, atvērta ikvienam interesentam	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016