ViA aicina uz konferenci - praktisko semināru pedagogiem par izglītības aktualitātēm mūsdienās | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

ViA aicina uz konferenci - praktisko semināru pedagogiem par izglītības aktualitātēm mūsdienās

Ziņa pievienota - 22.09.2015

Vidzemes Augstskolā (ViA) norisināsies konference – praktisks seminārs pedagogiem „Vidzemes Augstskola: sadarbības partneris izglītībā”. Šā gada konference noritēs 30. oktobrī, un tās tēma ir „Mūsdienu pedagogs un jaunietis – izaicinājumi un iespējas kvalitatīva mācību procesa nodrošināšanā”. Konference tiek rīkota jau sesto gadu ar mērķi sniegt iespēju pedagogiem papildināt savas zināšanas un gūt jaunu praktisku pieredzi turpmākajam darbam. Konferencē tiks skarti tādi jautājumi kā pedagoga un skolēna sadarbība, pedagoga loma jauniešu pilnveides un izaugsmes veicināšanā, kā arī citas aktuālas tēmas.

Pedagogu konference norisināsies divās daļās. Pirmajā daļā jeb plenārsēdē konferences dalībniekus uzrunās un ievadreferātu lasīs Izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile. Turpinājumā Vidzemes Augstskolas lektore Agnese Karaseva runās par faktoriem, kas saistīti ar tehnoloģiju lietojumu pedagoģiskajā darbā. Par kompetenču pieeju izglītības saturā stāstīs Valsts Izglītības satura centra vadītājs Guntars Catlaks, bet konferences turpinājumā Latvijas Universitātes profesore Zanda Rubene atbildēs uz aktuālo jautājumu – kas mums būtu jāzina par mūsdienu bērniem un jauniešiem? Savukārt pasniedzēja un psiholoģe Zane Veinberga runās par interesi, motivāciju un efektivitāti ikdienas darbā.

Konferences otrajā daļā paredzēti divi praktisko semināru bloki, kas dos iespēju pedagogiem darboties praktiski, izmēģināt dažādas metodes un iesaistīties diskusijās. Semināru vadītāju vidū ir pedagogi un psihologi, augstskolu docētāji, Radošuma pils izaugsmes treneri, „Iespējamās misijas” absolventi un citi ievērojami izglītības speciālisti Latvijā. Semināros tiks apskatītas tēmas gan par interaktīva mācību procesa organizēšanu, gan jauniešu riskanto uzvedību un skolas organizācijas kultūru, gan par mediju lomu un to praktisku pielietojumu mācību procesā, gan citām noderīgām tēmām, kas dod iespēju caur praktiskiem uzdevumiem gūt vērtīgu pieredzi. Konferences programma.

Aicinām ikvienu interesentu pieteikties dalībai konferencē, izmantot iespēju piedalīties praktiskajos semināros un gūt jaunas ierosmes ikdienas darbam. Reģistrēšanās konferencei iespējama līdz 2015. gada 16. oktobrim. Ņemot vērā ierobežoto vietu skaitu, aicinām pedagogus pieteikties savlaicīgi. Reģistrēties konferencei, un pieteikties konferences praktisko semināru nodarbībām, iespējams ŠEIT. Lai tiktu nodrošināta konferences ilgtspēja, ir noteikta maksa par dalību konferencē 7 EUR apmērā.

Konference – praktisks seminārs pedagogiem norisināsies Vidzemes Augstskolas konferenču zālē (Cēsu ielā 4) no plkst. 9:30, reģistrēšanās no plkst. 8:30. Praktiskie semināri norisināsies abās Augstskolas ēkās – Cēsu ielā 4 un Tērbatas ielā 10. Konferenci rīko Vidzemes Augstskolas Zināšanu un tehnoloģiju centrs.

Papildu informācija:

Vidzemes Augstskolas

Mūžizglītības projektu vadītāja Agnese Špūle

E-pasts: Agnese.Spule@va.lv, Tālrunis: 64207227, 28374150	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016