Aicina pieteikties bezmaksas apmācību kursam „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās” | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Aicina pieteikties bezmaksas apmācību kursam „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās”

Ziņa pievienota - 10.04.2014

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Vidzemes Augstskolu (ViA) no 22. aprīļa līdz 13. maijam Valmierā organizē bezmaksas apmācību kursu „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās”, kurā aicināti pieteikties un tiks apmācīti 20 Latvijas augstākās izglītības iestāžu vecāko kursu studenti, kuri ir motivēti uzsākt uzņēmējdarbību, potenciālie uzņēmēji, kuriem trūkst zināšanu un iemaņu praktiskai uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstīšanai, jaunie uzņēmēji, kuri vēlas paplašināt savas prasmes un stiprināt savu uzņēmumu konkurētspēju, kā arī uzņēmējdarbības uzsākšanas finanšu atbalsta instrumentu potenciālie un esošie klienti, kuriem nepieciešama zināšanu pilnveide savas inovatīvās biznesa idejas attīstībai.

Kursa laikā dalībnieki iegūs zināšanas un prasmes par biznesa un mārketinga plānu izstrādi, biznesa attīstības scenārijiem, efektīvākajām biznesa analīzes un lēmumu pieņemšanas metodēm, lai spētu sekmīgi piesaistīt investorus un potenciālos klientus.

Dalībnieku atlase tiks veikta, pamatojoties uz iesniegtajām biznesa idejām un kandidāta motivāciju uzņēmējdarbības uzsākšanai. Biznesa idejai jābūt inovatīvai, pa spēkam pašam tās autoram, kā arī tās ieviešanas rezultātā jātop reālam produktam vai pakalpojumam.

Intensīvajā apmācību kursā ietilpst piecu dienu teorētiskās apmācības, kā arī pēcapmācību konsultācijas un pirmsinkubācijas pakalpojumi ar mērķi paaugstināt topošo uzņēmēju kompetenci.

Nodarbības notiks ViA un Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatora telpās.

Pieteikties dalībai apmācību kursā „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās” iespējams līdz 16. aprīlim, iesniedzot aizpildītu pieteikuma anketu, savu CV un motivācijas vēstuli,  kurā pamatota gatavība uzsākt uzņēmējdarbību. Plašāka informācija atrodama ViA Mūžizglītības centra mājas lapā vmc.va.lv
Pasākums „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās” notiek projekta „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” (identifikācijas Nr. 2DP/2.3.1.2.0/09/IPIA/LIAA/002) ietvaros un to līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

Papildu informācija:
Zane Bērziņa
t.: 64207227, 28374150,
e-pasts: zane.berzina@va.lv

      	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016