Aicina piedalīties BK ViA/Valmiera Glass izstrādātajā spēlē | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Aicina piedalīties BK ViA/Valmiera Glass izstrādātajā spēlē

Ziņa pievienota - 10.12.2015

Pirmdien, 14.decembrī, plkst. 13:00 pie Valmieras puikām norisināsies Basketbola kluba „Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” organizētā spēle BK ViA Geogame, kur paralēli pasākumam norisināsies publiskā piparkūku cepšana kopā ar basketbola kluba spēlētājiem. Spēlē aicinām piedalīties ikvienu interesantu

Basketbola klubs „Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” sadarbībā ar Vidzemes Augstskolu organizē spēli, kurā ar interaktīvās aplikācijas „ViA Geogame” palīdzību jāmeklē norādes, kas izvietotas Valmieras apkārtnē. Pie katrs no spēles norādēm spēlētājiem būs jāatbild uz jautājumiem, kuri saistīti ar Valmieras pilsētas vēsturi, izglītību, kultūru un citām tēmām. Pasākumā būs iespēja cīnīties par balvām.

Pieteikt komandu iespējams rakstot uz basket@va.lv vai pasākuma norises vietā. Komandā vēlams pieteikt līdz četriem cilvēkiem. Aicinām dalībniekus spēles uzsākšanas brīdī nodrošināties ar siltu apģērbu, „ViA Geogame” bezmaksas aplikāciju un mobilo interneta pieslēgumu vismaz vienam no komandas dalībniekiem.

Pasākuma laikā pie Valmieras puikām norisināsies arī publiskā piparkūku cepšana kopā ar BK „Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” spēlētājiem.

Vairāk informācijas par pasākumu meklē Basketbola kluba „Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” mājas lapā un sociālajos tīklos Twitter un Facebook. 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016