ViA absolventes pētījums tiek atzinīgi novērtēts Latvijas mērogā | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

ViA absolventes pētījums tiek atzinīgi novērtēts Latvijas mērogā

Ziņa pievienota - 03.11.2015

 

"Latvijas ekonomikas attīstības foruma" (LEAF) organizētā konkursa LEAF Balva 2015 apbalvošanas ceremonijā šī gada 30. oktobrī Atzinības rakstu saņēma Vidzemes Augstskolas (ViA) Biznesa vadības bakalaura studiju programmas absolvente Baiba Stikāne un darba zinātniskā vadītāja, ViA lektore Vija Melbārde.

LEAF Balvas zinātnisko darbu konkursa mērķis ir atrast jaunus risinājumus un papildus resursus valsts tautsaimniecības attīstības veicināšanai, atbalstīt topošos speciālistus, iesaistot tos aktuālu ekonomisku jautājumu analīzē.

ViA absolventes darbs "IT projektu vadība un projektu plānošanas sistēmas ieviešana uzņēmumā MUUV" ir vienīgais bakalaura līmeņa darbs starp godalgotajiem Latvijas Universitātes, Rīgas Ekonomikas augstskolas un arī Ventspils Augstskolas studentu maģistra darbiem.

Baiba Stikāne, pamatojot tēmas izvēli un pētījuma nozīmi, atzīst: “Tā kā uzņēmums SIA MUUV bija mana prakses vieta, veiksmīgas sadarbības rezultātā, no uzņēmuma vadības tika izrādīta iniciatīva par attiecīgās tematikas apskati mana bakalaura darba ietvaros. Nolēmu pētīt tematiku, kas bija saistoša man kā darba autorei, kā arī priecājos, ka veiktajam pētījumam būs ne tikai akadēmiska, bet arī praktiska vērtība, proti, pētījums būs noderīgs attiecīgā uzņēmuma darbības uzlabošanai.”

Apbalvotā darba zinātniskā vadītāja, ViA lektore Vija Melbārde norāda: “Esam priecīgi un lepni, ka Vidzemes Augstskolas studentu un absolventu pētījumi ne tikai apskata aktuālas nozares problēmas un risina uzņēmumiem svarīgus jautājumus, bet arī gūst atzinību Latvijas mērogā."

Absolventes ieguldītais darbs vainagojies ar panākumiem, par veiksmīgu dalību konkursā LEAF Balva 2015 saņemot apmaksātu iespēju divas dienas viesoties Eiropas Parlamentā Briselē. 

Konkursu organizē Latvijas Ekonomikas Attīstības Forums sadarbībā ar Augstākās Izglītības padomi (AIP). Konkursā varēja piedalīties jebkurš augstākās izglītības iestādes students vai darbinieks, iesniedzot konkursam bakalaura vai maģistra darbus, kā arī īpaši konkursam izstrādātus darbus, kas izstrādāti kādā no konkursa sešām tēmām tādām kā Labklājības veicināšana Latvijas reģionos, Uz zināšanām balstīta Latvijas ekonomika, Uzņēmējdarbība Latvijā, Videi draudzīga Latvijas ekonomika, Latvijas finanšu stabilitāte eirozonā un Konkurētspējīga Latvijas izglītības sistēma.

 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016