7. Studentu pētniecisko darbu konferencē iepazīstinās ar interesantākajiem pētījumiem | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

7. Studentu pētniecisko darbu konferencē iepazīstinās ar interesantākajiem pētījumiem

Ziņa pievienota - 28.10.2013

31. oktobrī Vidzemes Augstskolā (ViA) norisināsies 7. Studentu pētniecisko darbu konference, kurā ViA un citu Latvijas augstāko izglītības iestāžu studenti un absolventi iepazīstinās ar saviem interesantākajiem pagājušā gada teorētiskajiem un lietišķajiem pētījumiem. Konferences mērķis ir, veicinot iesaistīšanos pētniecībā, sekmēt radošo spēju attīstību un studējošo profesionālo izaugsmi. Kopumā tiks prezentēti 46 pētnieciskie darbi, kā arī konferences rakstu krājums, kurš būs pieejams arī elektroniskā veidā.

„Tā ir lieliska iespēja uzzināt, kādas tēmas izzin un kādus pētījumus veic citu fakultāšu pārstāvji, tāpat arī iespēja mācīties no citu labās pieredzes un smelties iedvesmu saviem pētījumiem nākotnē”, uzsver konferences galvenā organizētāja Ieva Stīpniece. Dalībnieku vidū būs arī studenti no Rēzeknes Augstskolas, Latvijas Universitātes un Rīgas Tehniskās universitātes.

Dalībniekiem ir dota iespēja piedalīties arī radošo plakātu konkursā - izpausties ārpus ierastā un visiem pieņemtā formāta, atspoguļojot savu pētījumu plakāta veidā. „Var zīmēt, līmēt, krāsot, izšūt, veidot aplikācijas un kolāžas no jebkura materiāla, kas palīdz paust ideju. Plakātu var veidot arī datorgrafikā. Lai panāktu labāko rezultātu, var izmantot dažādus materiālus un tehnikas vienlaicīgi”, norāda I. Stīpniece. Visi darbi tiks izstādīti augstskolā un būs pieejami apskatei, labāko plakātu autori saņems balvas.

Studentu pētniecisko darbu konference notiek ViA Zinātnes mēneša ietvaros, darbs tajā tiks organizēts četrās paralēlās sekcijas – „Uzņēmumu un organizāciju vadība”, „Tūrisms. Tradīciju un mūsdienu tehnoloģiju sinerģija”, „Komunikācija un mediji” un „Pārvaldība: risinājumus meklējot”.

Plašāka informācija par konferenci

 

Papildu informācija:
Ieva Stīpniece
Studentu servisa vecākā speciāliste
E-pasts: konference[at]va.lv
Tel.: 20218414, 64250853	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016