Karjeras iespējas

Studiju programmas "Informācijas tehnoloģijas" absolvents var strādāt par dažādu organizāciju informācijas tehnoloģiju speciālistu, informāciju tehnoloģiju daļas vadītāju; informācijas tehnoloģiju pakalpojumu uzņēmumu speciālistu, programmētāju. Tāpat absolventi var turpināt studijas maģistrantūrā Latvijā un ārvalstīs.

Ja tevi interesē tehnoloģijas, esi dinamisks un gribētu strādāt starptautiskā vidē, piemērota var būt tieši informāciju tehnoloģiju nozare! Pašlaik Latvijā meklē aptuveni 3500 šīs nozares darbinieku.Vārdi, kas vislabāk var raksturot darbu informācijas tehnoloģiju jomā, ir:

PRESTIŽS

Jaunākie pētījumi rāda, ka informācijas tehnoloģiju nozarē strādājošiem uzņēmumiem ir ļoti augsta reputācija – tos ciena augstās kvalitātes produktu un pakalpojumu dēļ3. Reputācijas rādītāji IT nozarei Latvijā pat ir augstāki kā citās Eiropas valstīs – 54 punkti salīdzinājumā ar Eiropas vidējiem rādītājiem – 49 punktiem.

ATALGOJUMS

Nav iespējams noliegt – atalgojums ir nozīmīgs, kad  jāizvēlas darbs. Informācijas tehnoloģiju joma šajā ziņā uzvar pat statistiku – jau vairākus gadus vidējā alga IT nozarē ir krietni virs vidējās algas valstī.

IZAICINĀJUMS

Latvijā IT nozare ir pasaules mēroga līmenī, kas nozīmē – turēšanos līdzi pasaules jaunākajām tendencēm informācijas tehnoloģijās un, iespējams, arī tās radīt! Ļoti daudzi Latvijas informācijas tehnoloģiju nozares uzņēmumi ar saviem produktiem un pakalpojumiem ir atpazīstami arī ārpus mūsu valsts robežām.

ABSOLVENTI DARBOJAS