Zinātnieku nakts | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
No 26. jūnija līdz 11. jūlijam. Meklē pieteikuma anketu studijām www.latvija.lv
x
DISKUSIJA "ZEME JOPROJĀM IR APAĻA! MEDIJPRATĪBA NO DAŽĀDU ZINĀTNES PERSPEKTĪVU VIEDOKĻA" Vai Zeme joprojām tiešām ir apaļa? 20.gadsimtā t
x
No 4. līdz 11. jūlijam vari ierasties jebkurā no Vienotajā uzņemšanā iesaistīto augstskolu uzņemšanas punktiem, un tiksi reģistrēts s
x

Zinātnieku nakts

  • Zinātnieku fotogrāfiju IZSTĀDE “PASAULE IR BRĪNIŠĶĪGA” - zinātnieku pieredzējumi dažādās pasaules valstīs; iespēja ikvienam izstādes apmeklētājam izzināt dažādus galamērķus no cita un neierasta skatu punkta, no plkst. 18:00 ViA Tērbatas ielā 10.

  • RADOŠĀ DARBNĪCA “TŪRISMA NĀKOTNES LABORATORIJA” - gaidāmas vizualizētas animācijas (būs iespēja animācijas radīt arī pašiem dalībniekiem), nākotnes prognozēšana ar iesaistošiem spēles elementiem. To, sniedzot vērtīgus padomus, palīdzēs izdarīt Dr.geogr. Andris Klepers, no plkst. 18:00 ViA Tērbatas ielā 10.

  • DEMONSTRĒJUMI VIRTUĀLĀS UN PAPILDINĀTĀS REALITĀTES UN MOBILO TEHNOLOĢIJU LABORATORIJĀS - iespēja ieskatīties 3D spēles izstrādē un pašā spēlē, virtuāli izpētīt un izstaigāt Valmieras pilsētas vēsturisko Rīgas ielas posmu un redzēt pilsētu pirms II Pasaules kara postījumiem. Kāda izskatījās Valmiera pagājušajā gadsimtā un kā tas ir - izstaigāt to, izmantojot virtuālās un papildinātās realitātes tehnoloģijas? Kā arī būs iespēja iepazīties ar prototipu kamerai, kas pārsūta attēlu uz datoru vai Android viedtālruni. Viens no tās iespējamajiem pielietojumiem ir novērošanas kamera durvīs, no plkst. 18:00 ViA Tērbatas ielā 10.

  • Valmieras Valsts ģimnāzijas “JAUNO ASTRONOMU SKOLAS” PREZENTĀCIJA. Norises vieta: Valmieras bibliotēkas bērnu apkalpošanas nodaļa, Cēsu iela 4 (no plkst. 18:00)

  • RADOŠĀS DARBNĪCAS, PRAKTISKĀS NODARBĪBAS, TELESKOPA APGUVE. Norises vieta: Valmieras bibliotēkas bērnu apkalpošanas nodaļa, Cēsu iela 4 (no plkst. 19:00)

  • ERUDĪCIJAS KONKURSS - TESTS “KURŠ NO ZINĀTNIEKU TIPIEM ESI? Norises vieta: Valmieras bibliotēkas bērnu apkalpošanas nodaļa, Cēsu iela 4 (no plkst. 19:00)

     Visu vakaru – grāmatu izstāde “Astronomija: no senatnes līdz mūsdienām”

“Dullais Didzis Visuma līkločos” (dvd materiāli); “Ņūtona ābola meklēšana”

Norises vieta: Valmieras bibliotēkas bērnu apkalpošanas nodaļa, Cēsu iela 4

 

Datums: 
Piektdiena, 30. Septembris 2016 - 18:00 līdz 22:00

 
Vidzemes Augstskola © 2006-2017