Strukturētā dialoga Vidzemes konference par jauniešu politisko līdzdalību | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskolas Studentu apvienības organizētā "Rudens sporta diena 2016" norisināsies atpūtas kompleksā "Avoti". Sākums plkst. 10:00
x
ViA docētāju fotogrāfiju izstāde “Pasaule ir brīnišķīga", no plkst. 18:00 ViA Tērbatas ielā 10 Radošā darbnīca “Tūrisma nākotne
x
Šī gada 1. oktobrī, svinot Vidzemes reģiona un augstskolas savienību 20 gadu garumā, notiks svinības un salidojums – Ilgi un Laimīgi! Pasāk
x

Strukturētā dialoga Vidzemes konference par jauniešu politisko līdzdalību

Lai veicinātu jauniešu iespējas politiskai līdzdalībai, aicinām pašvaldības lēmumu pieņēmējus un jauniešus uz Strukturētā dialoga (SD) Vidzemes reģionālo konferenci, kas notiks š.g. 20. februārī no pl.10.00-14.00 Valmieras integrētajā bibliotēkā (Cēsu 4).

Konferences galvenā tēma ir jauniešu iespēju veicināšana politiskai līdzdalībai, kuras laikā tiks apskatīti jauniešu politiskās līdzdalības piemēri Vidzemes plānošanas reģionā, kā arī Gulbenes un Mazsalacas novados. Konferences dalībniekiem būs iespēja uzzināt par demokrātijas projektiem, kā arī uzzināt labās prakses piemērus jaunatnes stratēģijas izstrādē un kā iespējams pašam kļūt par domes priekšsēdētāju.

Konferencē tiks arī attīstītas idejas no notikušajām SD diskusijām “Kafija ar politiķiem” Burtnieku, Gulbenes un Madonas novados un Valmieras pilsētā. Atskati uz diskusijām pieejami šeit:
•    16.01 http://www.vnf.lv/lv/zinas/jauniesiem-un-lemumu-pienemejiem-jatiekas-bie... (Burtnieku novadā);
•    26.01 http://www.vnf.lv/lv/zinas/sd-kafija-ar-politikiem---pirmo-reizi-valmiera/ (Valmieras pilsētā); 
•    27.01 http://www.vnf.lv/lv/zinas/jaunkalsnava-rosina-deputatiem-enot-jauniesus/ (Madonas novadā); 
•    29.01 http://www.vnf.lv/lv/zinas/gulbene-velas-savu-enu-dienu/ (Gulbenes novadā).

Papildus informācija un pieteikšanās konferencei Valmierā: Gundega Siliņa, gundega.silina@vnf.lv, t.27820430.

Vidzemes SD konference tiek organizēti Eiropas Savienības Strukturētā dialoga ietvaros, kas jauniešiem, jauniešu politikas veidotājiem un īstenotājiem sniedz iespēju aktualizēt jaunatnes politikas problēmjautājumus vietējā, nacionālā un Eiropas līmenī. Vairāk par Strukturēto dialogu, plānotajām diskusijām un semināriem atradīsiet LJP mājas lapā www.ljp.lv.

Strukturētā dialoga aktivitātes tiek organizētas un finansētas projekta “Strukturētā dialoga īstenošana Itālijas, Latvijas un Luksemburgas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē” ietvaros, ar Eiropas Komisijas, Izglītības un zinātnes ministrijas un Eiropas Savienības programmas Erasmus+ finansiālu atbalstu.

Papildu informācija:
Gundega Siliņa
Valmieras novada fonds
Tālrunis: 27820430; e-pasts: gundega.silina@vnf.lv
http://www.vnf.lv

Datums: 
Piektdiena, 20. Februāris 2015 -
10:00 līdz 14:00

 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016