Poļu filmu festivāls | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Viena no lielākajām Latvijas tūrisma aģentūrām aicina Vidzemes Augstskolas studentus piedalīties zinātniski pētniecisko darbu konkursā „L
x
2017.g. 26.janvārī plkst. 16:00 ViA lektore, LU doktorante Vija Melbārde. Cilvēkkapitāla attīstības problēmas reģionā. Laipni aicināts pied
x

Poļu filmu festivāls

VIENOŠANĀS / rež. Eva Smika / animācijas filma / 2015 / 4,5 min. 

Apturētas kustības (stop-motion) tehnikā uzņemtā filma stāsta par tradicionālo bildināšanu Dobrovodas ciemā Podlasē XX gs. 50.- 60.gados. Scenārijs tapis uz autores vectēva Mikolaja Smika dienasgrāmatas pamata. “Vienošanās” ir personīgas pārdomas par ģimenes atmiņām.

MOLOHS / rež. Šimons Kapeņaks / mākslas filma / 2015 / 32 min/

Roma, Stahs un Hudijs nelegāli strādā  panīkušās tēraudlietuves teritorijā. Roma piedzīvo kaislīgu mīlas dēku un nolemj aiziet no darba, jo pateicoties jaunajām jūtām saredz iespēju mainīt dzīvi. Taču draugi grib viņu no tā atturēt. Tā sākas viens no daudzajiem stāstiem par Kainu un Ābelu.

OBJEKTS / reż. Paulina Skibiņska / dokumentālā filma / 2015 / 14,5 min.

Meklēšanas akcijas radošās ainas norisinās divās pasaulēs – ledus tuksnesī  un zem ūdens. Filmas notikumi tiek parādīti kā no glābšanas komandas un ūdenslīdēja, kas ienāk zemledus pasaulē, redzespunkta, tā arī no parastu krastā gaidošu cilvēku skata punkta.

DANIELS SPAĻEŅAKS – BACK HOME [Atpakaļ mājās] / spēlē Katažina Kovaļčika / rež. Veronika Izdebska / video klips / 2016 / 4,5 min.

Plašums, auksts, spirdzinošs gaiss, ūdens virsma, tāla horizonta līnija, kur mākoņi sastopas ar zemi. Ko tu meklē?

VECĀSMĀTES DIENA / rež./ Milošs Sakovskis / mākslas filma / 2015 / 30 min.

Tomekam vajag naudu. Viņš apmāna vecu sievieti, uzdodoties par mazdēlu. Liekas, ka viss iet pēc plāna, bet tad vecā kundze negaidīti atmasko krāpnieku un ieslēdz viņu savā dzīvoklī.  Sieviete piedāvā vienošanos, kas viņu likteņus savij pavisam negaidītā veidā.

Jaceks Senkevičs – DRIFTING [Peldot pa straumi] / rež. Mihals Marčaks / video klips / 2015 / 5 min.

“Drifting” ir ceļojums uz vietu, kur mūzika  ieved cilvēkus ekstāzes transā, kur nevienam nerūp tagadne. Klips ir daļa no Mihala Marčaka pilnmetrāžas filmas “Visas neizgulētās naktis”, kura Sandansas festivālā saņēma balvu par labāko dokumentālās filmas režiju.

Kopējais laiks: 90,5 min.

Vairāk informācijas sekos.

Datums: 
Ceturdiena, 10. Novembris 2016 - 14:00

 
Vidzemes Augstskola © 2006-2017