Latvijas Studentu apvienības Domes sēde | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Šī gada 1. oktobrī, svinot Vidzemes reģiona un augstskolas savienību 20 gadu garumā, notiks svinības un salidojums – Ilgi un Laimīgi! Pasāk
x
Vidzemes reģiona skolēnu zinātniski pētniecisko darbu (SZPD) sagatavošanas informatīvais seminārs Vidzemes Augstskola 4.oktobrī no plkst. 12.0
x
Pasākuma programma: http://www.va.lv/sites/default/files/programma-konference-valmiera-21-10... Norises vieta: Vidzemes Augstskola, Cēsu iela 4 No
x

Latvijas Studentu apvienības Domes sēde

20.septembrī, sestdien, plkst. 10:00  Vidzemes Augstskolā notiks Latvijas Studentu apvienības (LSA) Domes sēde, kurā plānots ievēlēt jauno Sociālā virziena vadītājs un tiks balsots par pārskatītajām LSA pozīcijām.

Domnieki lems par izmaiņām tādās LSA pozīcijās kā „Par studiju un studējošo kredītiem”, „Par ārvalstu studentiem Latvijas Republikas augstākās izglītības iestādēs” un „Par vīzu izsniegšanu ārvalstu studentiem Latvijas Republikā”.

Sociālā virziena vadītāja amatam kandidēt var jebkurš studējošais, kas ir saņēmis izvirzījumu no kādas Latvijas augstākās izglītības iestādes studējošo pašpārvaldes, līdz 15. septembra plkst. 17:00 iesūtot savu CV un motivācijas vēstuli uz lsa@lsa.lv un uz Domes sēdi paņemot līdzi izvirzījumu apliecinošu dokumentu.

Pēc LSA Domes sēdes beigām notiks projekta „Latvijā studējošo saliedētības veicināšana un ārzemju studentu diskriminēšanas mazināšana” rezultātu prezentācija, kas noderēs visām studējošo pašpārvaldēm savas augstskolas vides uzlabošanai ārvalstu studējošajiem.
Tiek plānota arī Domes sēde interneta tiešraide, par to tiks paziņots pirms Domes sēdes sākuma LSA tviterkontā @L_S_A.

LSA Domes sēžu uzņemšana notiek rotācijas kārtībā, šoreiz domniekus laipni uzņems Vidzemes Augstskolas studējošo pašpārvalde. LSA Dome sastāv no 53 studējošo pašpārvalžu pārstāvjiem jeb domniekiem.
 

Datums: 
Sestdiena, 20. Septembris 2014 (Visa diena)

 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016