Latvijas Atjaunojamās Enerģijas federācija sadarbībā ar VARAM seminārs - konference | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
ViA docētāju fotogrāfiju izstāde “Pasaule ir brīnišķīga", no plkst. 18:00 ViA Tērbatas ielā 10 Radošā darbnīca “Tūrisma nākotne
x
Šī gada 1. oktobrī, svinot Vidzemes reģiona un augstskolas savienību 20 gadu garumā, notiks svinības un salidojums – Ilgi un Laimīgi! Pasāk
x
Vidzemes reģiona skolēnu zinātniski pētniecisko darbu (SZPD) sagatavošanas informatīvais seminārs Vidzemes Augstskola 4.oktobrī no plkst. 12.0
x

Latvijas Atjaunojamās Enerģijas federācija sadarbībā ar VARAM seminārs - konference

Latvijas Atjaunojamās Enerģijas federācija sadarbībā ar VARAM un Norski Energi piedalās Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2009.-2014.gada perioda programmas „Nacionālā klimata politika” neliela apjoma grantu shēmas projekts „Kapacitātes celšana pētījumiem un pasākumiem sabiedrības zināšanu uzlabošanai par klimata pārmaiņām un to radītajām sekām” projektā:

“Apmācību programmu izstrāde un organizēšana profesionālajām auditorijām par klimata pārmaiņu novēršanu, siltumnīcefekta gāzu samazināšanu izmantojot atjaunojamos energoresursus”.

Uzaicinām Jūs piedalīties 2016.gada 17.martā seminārā, kas notiks Vidzemes Augstskolas Inženierzinātņu fakultātē, Tērbatas ielā 10, 123. telpā, Valmierā no plkst:14:00 – 17:00.

Seminārā piedalīsies nozares pārstāvji, sniedzot prezentāciju par atjaunojamo energoresursu iespējām un lomu klimatu pārmaiņu novēršanā. Atjaunojamo energoresursu izmantošanas nosacījumi, par ko valstis vienojās Parīzes konferencē un Latvijas pieredzi atjaunojamo energoresursu izmantošanā akcentu liekot tieši uz Latgales reģionā uzņēmumiem.

Semināra mērķis ir nozares pārstāvju, ieinteresēto personu un sabiedrības informēšana par atjaunojamo energoresursu kā nozīmīga potenciāla izmantošanas iespējām, lai veicinātu reģionālo uzņēmējdarbību un reģionu attīstību.

Semināram var pieteikties, rakstot uz e-pastu info@atjaunojam.lv vai reģistrējoties semināra dienā.

Pasākuma norises laiks: 2016. gada 17. martā plkst. 14:00 - 17:00

Pasākuma norises vieta: Vidzemes Augstskolas Inženierzinātņu korpuss, Tērbatas ielā 10, telpa: T123

 

Datums: 
Ceturdiena, 17. Marts 2016 - 14:00 līdz Piektdiena, 18. Marts 2016 - 17:00

 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016