LADC vieslekcija. Raimonds Platacis: "Komunikācija kā joks" | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Zinātnieku fotogrāfiju IZSTĀDE “PASAULE IR BRĪNIŠĶĪGA” - zinātnieku pieredzējumi dažādās pasaules valstīs; iespēja ikvienam izstād
x
Šī gada 1. oktobrī, svinot Vidzemes reģiona un augstskolas savienību 20 gadu garumā, notiks svinības un salidojums – Ilgi un Laimīgi! Pasāk
x
Vidzemes reģiona skolēnu zinātniski pētniecisko darbu (SZPD) sagatavošanas informatīvais seminārs Vidzemes Augstskola 4.oktobrī no plkst. 12.0
x

LADC vieslekcija. Raimonds Platacis: "Komunikācija kā joks"

1. aprīlī, Joku dienā, turpinot uzsākto “Latvian Art Directors Club” (LADC) iniciatīvu “Vieslekciju programma augstskolās”, Vidzemes Augstskolā ar lekciju uzstāsies reklāmas aģentūras ABNORMAL pārstāvis Raimonds Platacis. Ņemot vērā īpašo dienu, lekcijas tēma būs “Komunikācija kā joks”. Publiskā lekcija šoreiz norisināsies Cēsu ielā 4 plkst. 15.30, telpā C129 (Konferenču zālē), tā būs bez maksas, un uz lekciju ir gaidīts ikviens interesents. Tiks nodrošināta arī tiešraide internetā.

“Lai sasniegtu nopietnus klienta mārketinga mērķus, dažkārt ir jārīkojas nenopietni,” savu stāstāmo iezīmē Raimonds Platacis. “Reklāma vispār ir viens liels joks. Nopietni!” 

R. Platacis ir reklāmas aģentūras ABNORMAL līdzdibinātājs un radošais direktors. Pēdējos gadus viņš pilnībā ir veltījis reklāmai, sākotnēji darbojoties reklāmas aģentūrā DDB, bet vēlāk attīstot nestandarta risinājumu aģentūru ABNORMAL. Karjeras laikā Raimonds paspējis izcīnīt bronzas godalgu Kannās Young Lions kategorijā, ieguvis Grand Prix festivālā Golden Hammer un citas starptautiskas godalgas. Pēdējos gadus nestandarta reklāmas speciālists ir palīdzējis meklēt jaunos talantus, rīkojot konkursu Young Lions Latvijā.

LADC iniciatīvu “Vieslekciju programma augstskolās” Latvijas augstskolās uzsāka decembrī ar kluba prezidenta un reklāmas speciālista Ērika Stendzenieka vieslekciju. Programmas mērķis ir veicināt pieredzes un informācijas apmaiņu starp radošo industriju profesionāļiem un sabiedrību, kā arī iedvesmot jaunos talantus.

Biedrība "Latvian Art Directors Club" apvieno radošo industriju, reklāmas un mārketinga profesionāļus un rūpējas par radošo industriju meistarības un profesionālo standartu izaugsmi.

Personības - Raimonds Platacis from Personības on Vimeo.

Tiešraide:

Datums: 
Trešdiena, 1. Aprīlis 2015 -
15:30 līdz 17:00

 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016