Karjeras diena Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā „Veru durvis uz augstskolu” | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskolas Studentu apvienības organizētā "Rudens sporta diena 2016" norisināsies atpūtas kompleksā "Avoti". Sākums plkst. 10:00
x
ViA docētāju fotogrāfiju izstāde “Pasaule ir brīnišķīga", no plkst. 18:00 ViA Tērbatas ielā 10 Radošā darbnīca “Tūrisma nākotne
x
Šī gada 1. oktobrī, svinot Vidzemes reģiona un augstskolas savienību 20 gadu garumā, notiks svinības un salidojums – Ilgi un Laimīgi! Pasāk
x

Karjeras diena Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā „Veru durvis uz augstskolu”

Kā katru gadu Valmieras Pārgaujas ģimnāzija organizē tradicionālo Karjeras dienu „Veru durvis uz augstskolu”, kurā jaunieši iepazīst studiju iespēju piedāvājumu, tiekas nodarbībās ar augstskolu pasniedzējiem. Karjeras dienā piedalās ne tikai Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas skolēni, bet arī citu Valmieras un apkārtējo novadu vidusskolu audzēkņi, jo ne visiem ir iespēja apmeklēt tradicionālo izstādi „Skola” Rīgā, arī ne visi skolēni saņem kvalitatīvu tālākizglītības informāciju.
           
Karjeras diena „Veru durvis uz augstskolu” notiks 8. aprīlī.

11.00 - Dr.sc.pol. Visvaldis Valtenbergs  "Sociālo tīklu burvība ceļā uz zinātni, jeb kāpēc mani nekad nav nomācis jautājums par profesijas izvēli?"

Lekcijas anotācija:
Lekcijā būs iespējams uzzināt, kādas perspektīvas sociālo un politisko procesu pētniecībā pavērušās līdz ar sociālo tīklu izpētes metodēm un kā zināšanas par tīkliem apgāž plaši izplatītos priekšstatus par to kā nostiprinās cilvēka, grupu un organizāciju paradumi. Izmantojot sociālo tīklu piemērus Visvaldis Valtenbergs, Vidzemes Augstskolas vadošais pētnieks Ekonomisko, sociālo un humanitāro pētījumu institūtā pastāstīs par to, kā veidojas karjera jaunam zinātniekam Latvijā.

13.00 -  Mg.sc.comp. Gatis Blūms "Ievads papildinātā un virtuālā realitātē"

Lekcijas anotācija:
Tev būs iespēja uzzināt, kas ir virtuālā un papildinātā realitāte un kādi ir tās attīstības virzieni. Varēsi iejusties pētnieka "ādā" un meklēt tehnoloģisko risinājumu pielietošanu savā ikdienas dzīvē, kā arī izmēģināt spēkus papildinātās vides radīšanā.

Nodarbības laiks : 1 stunda.

Par izstādi:
Vidzemes Augstskolas studenti, kuri paši šobrīd studē, iepazīstinās ar augstskolas piedāvātajām studiju programmām, atbildēs uz visiem jautājumiem, kā arī pastāstīs par savu pieredzi studiju procesā. Vidusskolēni ar interaktīvas mobilās aplikācijas palīdzību varēs noskaidrot sev piemērotāko studiju virzienu, kā arī saņemt noderīgas dāvaniņas.

Datums: 
Trešdiena, 8. Aprīlis 2015 - 11:00

 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016