Ēnu diena 2016 | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskolas Studentu apvienības organizētā "Rudens sporta diena 2016" norisināsies atpūtas kompleksā "Avoti". Sākums plkst. 10:00
x
ViA docētāju fotogrāfiju izstāde “Pasaule ir brīnišķīga", no plkst. 18:00 ViA Tērbatas ielā 10 Radošā darbnīca “Tūrisma nākotne
x
Šī gada 1. oktobrī, svinot Vidzemes reģiona un augstskolas savienību 20 gadu garumā, notiks svinības un salidojums – Ilgi un Laimīgi! Pasāk
x

Ēnu diena 2016

Ēnu diena 2016 norisināsies 10.februārī, kad visā Latvijā oficiāli notiks Ēnu diena. 2016.gada 4.janvārī savu reģistrāciju uzsāk Ēnotāji - skolēni no visas Latvijas.

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) reģistrēta preču zīme.

Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.

Ik gadu Vidzemes Augstskola piedalās Ēnu dienā, piedāvājot „ēnot” Vidzemes Augstskolas darbiniekus (gan administrācijas darbiniekus, gan pasniedzējus).

Plašāka informācija un pieteikšanās: http://www.enudiena.lv

 

 

Datums: 
Trešdiena, 10. Februāris 2016 -
9:00 līdz 17:00

 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016