ViA docētājas lekcijas Zviedrijas studentiem | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskolas Studentu apvienības organizētā "Rudens sporta diena 2016" norisināsies atpūtas kompleksā "Avoti". Sākums plkst. 10:00
x
ViA docētāju fotogrāfiju izstāde “Pasaule ir brīnišķīga", no plkst. 18:00 ViA Tērbatas ielā 10 Radošā darbnīca “Tūrisma nākotne
x
Šī gada 1. oktobrī, svinot Vidzemes reģiona un augstskolas savienību 20 gadu garumā, notiks svinības un salidojums – Ilgi un Laimīgi! Pasāk
x

ViA docētājas lekcijas Zviedrijas studentiem

TVVF docētāja, asoc.profesore Agita Līviņa no 1. līdz 6. aprīlim atrodas Erasmus apmaiņas vizīte Ziedrijā Viduszviedrijas universitātē Ostersundē.
2. aprīlī A.Līviņa vadīja lekciju "Nišas tūrisms un ilgtspēja" maģistra programmas studentiem.

3. aprīlī ir plānota individuāla tikšanās ar maģistrantu, kura pētījuma virziens ir saistīts ar tumšā tūrisma izpēti, kā arī šajā dienā ir tikšanās ar profesoru D.Lavenu, lai apspriestu sadarbību pētniecības jomā par zīmolvedību labākai pasaulei. Sadarbība ietvertu Latvijas kā studiju piemēra sagatavošanu par Latvijas tūrisma saukli „Baudi lēnām nesteidzoties”.

4. aprīlī maģistrantiem tiks novadīta lekcija par tūrisma plānošanu padomju periodā un padomju tūrisma produktu piedāvājumu tagad.
Ceturtdienas pēcpusdienā būs A.Līviņas sagatavots seminārs Eiropas tūrisma pētniecības institūta darbiniekiem, doktorantiem par nacionālajiem parkiem kā apmeklētāju piesaisti reģionam, izmantojot Latvijas un ASV pieredzi.

Piektdien 5. aprīlī būs A.Līviņas lekcija bakalaura studentiem Halmstadas universitātē, kas izmantojot sadarbības kontaktus ar Viduszviedrijas universitāti un arī vēlējās saviem studentiem dot iespēju noklausīties lekciju par Tumšo tūrismu, kapsētu tūrismu, militāro tūrismu un dabas tūrismu un ilgtspējas aspektiem šajās tūrisma nišās.

Datums: 
Otrdiena, 2. Aprīlis 2013 (Visa diena) līdz Sestdiena, 6. Aprīlis 2013 (Visa diena)

 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016