Atvērto durvju diena Vidzemes Augstskolā | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Zinātnieku fotogrāfiju IZSTĀDE “PASAULE IR BRĪNIŠĶĪGA” - zinātnieku pieredzējumi dažādās pasaules valstīs; iespēja ikvienam izstād
x
Šī gada 1. oktobrī, svinot Vidzemes reģiona un augstskolas savienību 20 gadu garumā, notiks svinības un salidojums – Ilgi un Laimīgi! Pasāk
x
Vidzemes reģiona skolēnu zinātniski pētniecisko darbu (SZPD) sagatavošanas informatīvais seminārs Vidzemes Augstskola 4.oktobrī no plkst. 12.0
x

Atvērto durvju diena Vidzemes Augstskolā

Marta pēdējā sestdienā, 28. martā, nobeidzot pasākumu ciklu “Redzi tālāk”, Vidzemes Augstskolas durvis būs atvērtas ikvienam interesantam - gan topošajiem studentiem, gan viņu vecākiem. Šajā dienā būs iespēja rast atbildes uz visiem jautājumiem par studiju programmām, kā arī izmēģināt tās praksē katra studiju virziena radošajās darbnīcās. Vidusskolēniem, kuri dzīvo maršrutā Madona-Rauna-Valmiera, tiek piedāvāts bezmaksas autobuss, kas aizvedīs gan uz Valmieru, gan arī nogādās atpakaļ.

Dalībniekiem lūgums piereģistrēties Atvērto durvju dienai augstskolas mājaslapas sadaļā “Vidusskolēniem”.

Diena sāksies ar prezentāciju par studiju iespējām Vidzemes Augstskolā. Turpinājumā sekos radošās darbnīcas pie augstskolas pasniedzējiem, kurās atraktīvā veidā varēs tuvāk iepazīt interesējošos studiju virzienus un pārliecināties, vai tas tiešām ir tas, kas katram interesē.

Iepazīt augstskolu un visu, ko piedāvā Valmiera, izmantojot augstskolas planšetdatorus, vidusskolēni varēs izspēlējot jauno interaktīvo orientēšanās spēli "ViA GeoGame".

Kamēr vidusskolēni iepazīsies ar augstskolu, vecāki tiks laipni aicināti iemalkot kafiju pie rektora un no augstskolas vadības uzzināt visu gan par studiju procesu, gan augstskolas attīstību, kā arī gida vadībā doties nelielā ekskursijā pa Valmieru.

Dienas noslēgumā "Chill-out" ar studentiem jeb neformālais jautājumu-atbilžu laiks. Šī daļa norisināsies jaunajā kafejnīcā “Cafe Aurora”, kur Atvērto durvju dalībnieki, tērzējot ar studentiem par pieredzi, studējot un dzīvojot Valmierā, varēs nobaudīt pašu uz vietas pagatavotos Eko viaburgerus.

 

Datums: 
Sestdiena, 28. Marts 2015 -
12:00 līdz 17:00

 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016