via
LAT
ENG
 
Atvērts ViA 8. Studentu pētniecisko darbu konferences zinātnisko rakstu krājums
Šodien Vidzemes Augstskolā noritējušās 8. Studentu pētniecisko darbu konferences zinātnisko rakstu krājums elektroniski...
24.10.2014
Inženierzinātņu fakultātes dekāns A. Cīrulis piedalās jaunākajām tehnoloģijām veltītās starptautiskās konferencēs
Vidzemes Augstskolas Inženierzinātņu fakultātes dekāns Dr.sc.ing. Arnis Cīrulis septembrī piedalījās Itālijā notikušajā...
23.10.2014
BK Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass turpina uzvaru sēriju un nostiprina līdera pozīcijas
Piektdien, 17. oktobrī, BK Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass viesos ar 70:65 pieveica BS Rīga/Rīdzene/Turība, tādejādi...
20.10.2014
Florbola klubs „Valmiera/ViA” parūpējas par sporta kluba „Pārgauja” pirmo zaudējumu
Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā par sporta kluyba „Pārgauja” pirmo zaudējumu  parūpējās FBK "Valmiera/ViA...
20.10.2014
Ceļš, kur iespējas pārtop spējās
Ziņa pievienota - 28.02.2014

Vidzemes Augstskola pastāv jau 18 gadus un šobrīd piedāvā studijas sešos studiju virzienos (koledžas, bakalaura, maģistra un doktora līmenī).

Mazas studiju grupas un individuāla pieeja. Nelielais studentu skaits auditorijā, pasniedzēju ieinteresētība un draudzīgā gaisotne veicina kvalitatīvu studiju kursu apguvi un ļauj mācībspēkiem aktīvāk iesaistīties studiju procesā.

Profesionālā izglītība. Absolvējot augstskolu tiek iegūts nevis akadēmiskais grāds, bet gan profesionālais grāds ar kvalifikāciju. Studiju procesā tiek iesaistīti augsti kvalificēti nozares praktiķi. ViA ir iekļuvusi darba devēju ieteiktāko augstskolu TOP 10, un 83,5% ViA absolventu pēc studijām strādā. 100% studentu studiju laikā iegūst darba pieredzi.

Moderns aprīkojums. ViA ir mājīgas un moderni aprīkotas auditorijas, ērta un plaša bibliotēka, WiFi pieslēgums visās augstskolas ēkās. 2014. gada rudenī durvis studentiem vērs jaunais inženierzinātņu komplekss.

Starptautiskā pieredze. katrs trešais students dodas praksēs un apmaiņas studijās uz dažādām pasaules vietām. Tāpat mācību procesā iesaistās mācībspēki no dažādām pasaules valstīm. ViA sadarbojas ar 85 augstskolām 30 valstīs. Studentiem ir iespēja apgūt astoņas dažādas svešvalodas - angļu, spāņu, franču, vācu, ķīniešu u.c.

Budžeta vietas, stipendijas, elastīgas finanses. Labākajiem studentiem ir pieejamas valsts apmaksātas studiju vietas un iespējas saņemt stipendijas. Pretimnākošas apmaksas iespējas un daudzveidīgas studiju maksas atlaides ir veids kā augstskola atbalsta studējošos.

Studijas zaļā vidē. Vidzemes Augstskola ir vienīgā augstskola pie Gaujas. ViA atrodas skaistā vietā Vidzemē, Valmierā, kur ir daudzveidīgas sporta, izklaides un darba iespējas. Šobrīd ViA ir vienīgā augstskola Baltijā, kas ieguvusi Zaļo karogu un Eko augstskolas titulu.

Aizraujoša studentu dzīve. ViA Studentu apvienība regulāri rīko dažādus pasākumus studentiem, pieejamas arī dažādas sporta un kultūras aktivitātes.


Vidzemes Augstskolas studiju programmas pēc studiju līmeņa

Vidzemes Augstskolas studiju programmas pēc studiju virziena

Mūžizglītības centrs	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2014