via
LAT
ENG
 
Aizvadīta Vidzemes Augstskolas 9. studentu pētniecisko darbu konference
Šodien, 27. novembrī, Vidzemes Augstskolas Inženierzinātņu korpusā norisinājās Vidzemes Augstskolas (ViA) 9. studentu...
27.11.2015
Tiek noslēgts sadarbības līgums ar Latvijas Mākslinieku savienību
Lai tiktu stiprināta un attīstīta sadarbība starp Vidzemes Augstskolu (ViA) un Latvijas Mākslinieku savienību (LMS),...
27.11.2015
Valmieras integrētajā bibliotēkā un Vidzemes Augstskolā tiks atzīmēta Valmieras puiku diena
Valmieras integrētajā bibliotēkā un Vidzemes Augstskolā 1. decembrī notiks Valmieras puiku diena, kas tiks veltīta arī...
26.11.2015
Uzņēmēji tiek aicināti piedalīties pētījumā par darba tirgus tendencēm Vidzemē
Lai noskaidrotu Vidzemes reģiona darba tirgus tendences un pieprasītākās profesijas, kompetences un kvalifikācijas,...
20.11.2015

Ceļš, kur iespējas pārtop spējās

Ziņa pievienota - 28.02.2014

Vidzemes Augstskola pastāv jau 18 gadus un šobrīd piedāvā studijas sešos studiju virzienos (koledžas, bakalaura, maģistra un doktora līmenī).

Mazas studiju grupas un individuāla pieeja. Nelielais studentu skaits auditorijā, pasniedzēju ieinteresētība un draudzīgā gaisotne veicina kvalitatīvu studiju kursu apguvi un ļauj mācībspēkiem aktīvāk iesaistīties studiju procesā.

Profesionālā izglītība. Absolvējot augstskolu tiek iegūts nevis akadēmiskais grāds, bet gan profesionālais grāds ar kvalifikāciju. Studiju procesā tiek iesaistīti augsti kvalificēti nozares praktiķi. ViA ir iekļuvusi darba devēju ieteiktāko augstskolu TOP 10, un 83,5% ViA absolventu pēc studijām strādā. 100% studentu studiju laikā iegūst darba pieredzi.

Moderns aprīkojums. ViA ir mājīgas un moderni aprīkotas auditorijas, ērta un plaša bibliotēka, WiFi pieslēgums visās augstskolas ēkās. 2014. gada rudenī durvis studentiem vērs jaunais inženierzinātņu komplekss.

Starptautiskā pieredze. katrs trešais students dodas praksēs un apmaiņas studijās uz dažādām pasaules vietām. Tāpat mācību procesā iesaistās mācībspēki no dažādām pasaules valstīm. ViA sadarbojas ar 85 augstskolām 30 valstīs. Studentiem ir iespēja apgūt astoņas dažādas svešvalodas - angļu, spāņu, franču, vācu, ķīniešu u.c.

Budžeta vietas, stipendijas, elastīgas finanses. Labākajiem studentiem ir pieejamas valsts apmaksātas studiju vietas un iespējas saņemt stipendijas. Pretimnākošas apmaksas iespējas un daudzveidīgas studiju maksas atlaides ir veids kā augstskola atbalsta studējošos.

Studijas zaļā vidē. Vidzemes Augstskola ir vienīgā augstskola pie Gaujas. ViA atrodas skaistā vietā Vidzemē, Valmierā, kur ir daudzveidīgas sporta, izklaides un darba iespējas. Šobrīd ViA ir vienīgā augstskola Baltijā, kas ieguvusi Zaļo karogu un Eko augstskolas titulu.

Aizraujoša studentu dzīve. ViA Studentu apvienība regulāri rīko dažādus pasākumus studentiem, pieejamas arī dažādas sporta un kultūras aktivitātes.


Vidzemes Augstskolas studiju programmas pēc studiju līmeņa

Vidzemes Augstskolas studiju programmas pēc studiju virziena

Mūžizglītības centrs



	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2015