via
LAT
ENG
 
Reģistrācija 2016./2017.akadēmiskā gada rudens semestrim
Vasaras brīvlaikam tuvojoties, informējam, ka ir uzsākusies reģistrācija 2016./2017.akadēmiskā gada rudens semestrim. ...
20.06.2016
Mazsalacā otro gadu norisināsies dabas izziņas pasākums „Piliens dabas”
Šovasar, 20.augustā Mazsalacā, gleznainās Salacas upes krastā pie Valtenberģu muižas, notiks dabas izziņas pasākums „...
20.06.2016
HESPI veikts pētījums par Baltijas jūras reģiona pilsētu attīstību
Sociālo, ekonomisko un humanitāro pētījumu institūts (HESPI)sadarbībā ar karšu izdevniecību “Jāņa sēta” veicis pētījumu...
20.06.2016
LTV sižets: 63% uzņēmēju Vidzemē apmierināti ar vietējo absolventu prasmēm
Šī gada sākumā tika izstrādāts un prezentēts pētniecības projekts par Vidzemē piedāvātās izglītības atbilstību darba...
14.06.2016

Ceļš, kur iespējas pārtop spējās

Ziņa pievienota - 28.02.2014

Vidzemes Augstskola pastāv jau 18 gadus un šobrīd piedāvā studijas sešos studiju virzienos (koledžas, bakalaura, maģistra un doktora līmenī).

Mazas studiju grupas un individuāla pieeja. Nelielais studentu skaits auditorijā, pasniedzēju ieinteresētība un draudzīgā gaisotne veicina kvalitatīvu studiju kursu apguvi un ļauj mācībspēkiem aktīvāk iesaistīties studiju procesā.

Profesionālā izglītība. Absolvējot augstskolu tiek iegūts nevis akadēmiskais grāds, bet gan profesionālais grāds ar kvalifikāciju. Studiju procesā tiek iesaistīti augsti kvalificēti nozares praktiķi. ViA ir iekļuvusi darba devēju ieteiktāko augstskolu TOP 10, un 83,5% ViA absolventu pēc studijām strādā. 100% studentu studiju laikā iegūst darba pieredzi.

Moderns aprīkojums. ViA ir mājīgas un moderni aprīkotas auditorijas, ērta un plaša bibliotēka, WiFi pieslēgums visās augstskolas ēkās. 2014. gada rudenī durvis studentiem vērs jaunais inženierzinātņu komplekss.

Starptautiskā pieredze. katrs trešais students dodas praksēs un apmaiņas studijās uz dažādām pasaules vietām. Tāpat mācību procesā iesaistās mācībspēki no dažādām pasaules valstīm. ViA sadarbojas ar 85 augstskolām 30 valstīs. Studentiem ir iespēja apgūt astoņas dažādas svešvalodas - angļu, spāņu, franču, vācu, ķīniešu u.c.

Budžeta vietas, stipendijas, elastīgas finanses. Labākajiem studentiem ir pieejamas valsts apmaksātas studiju vietas un iespējas saņemt stipendijas. Pretimnākošas apmaksas iespējas un daudzveidīgas studiju maksas atlaides ir veids kā augstskola atbalsta studējošos.

Studijas zaļā vidē. Vidzemes Augstskola ir vienīgā augstskola pie Gaujas. ViA atrodas skaistā vietā Vidzemē, Valmierā, kur ir daudzveidīgas sporta, izklaides un darba iespējas. Šobrīd ViA ir vienīgā augstskola Baltijā, kas ieguvusi Zaļo karogu un Eko augstskolas titulu.

Aizraujoša studentu dzīve. ViA Studentu apvienība regulāri rīko dažādus pasākumus studentiem, pieejamas arī dažādas sporta un kultūras aktivitātes.


Vidzemes Augstskolas studiju programmas pēc studiju līmeņa

Vidzemes Augstskolas studiju programmas pēc studiju virziena

Mūžizglītības centrs	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016
Ceļš, kur iespējas pārtop spējās | Vidzemes Augstskola

Kļūda

Kļūdas ziņojums

  • Warning: Illegal offset type in isset or empty VariableRealmDefaultController->getStore() (rinda 267 no /var/www/html/jauns.va.lv/sites/all/modules/variable/variable_realm/variable_realm.class.inc).
  • Warning: Illegal offset type VariableRealmDefaultController->setStore() (rinda 294 no /var/www/html/jauns.va.lv/sites/all/modules/variable/variable_realm/variable_realm.class.inc).
  • Warning: Illegal offset type in isset or empty variable_store() (rinda 15 no /var/www/html/jauns.va.lv/sites/all/modules/variable/variable_store/variable_store.module).
  • Recoverable fatal error: Object of class stdClass could not be converted to string _variable_store_load() (rinda 103 no /var/www/html/jauns.va.lv/sites/all/modules/variable/variable_store/variable_store.module).
Tīmekļa vietnē notika negaidīta kļūda. Lūdzu, mēģinet vēlreiz vēlāk.