Vienreizējā stipendija | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 

Vienreizējā stipendija

Vienreizējā jeb sociālā stipendija ir vienreizējs pabalsts, ko var saņemt studenti, kuri apprecējušies vai kuriem piedzimis bērniņš, kā arī par kādiem pēkšņiem negadījumiem studenta vai viņa ģimenes dzīvē (tuva radinieka nāve, smaga operācija u.c.). Sociālo stipendiju var piešķirt arī studentiem, kuru ģimene dzīvo trūcīgos apstākļos (tas ir dokumentāli jāpierāda).

Vienreizējās stipendijas apmērs ir līdz EUR 199,20 semestra laikā. Tās apmēru nosaka Stipendiju piešķiršanas komisija, izvērtējot studenta iesniegtos dokumentus.

Lai saņemtu stipendiju, uz to jāpiesakās rudens semestrī līdz 15. septembrim un pavasara semestrī līdz 15. februārim. Pieteikumu anketu ir nepieciešams aizpildīt elektroniski  (Pieteikuma anketa)

Vienreizējām (sociālajām) stipendijām paredzēts līdz 5% no kopējā stipendiju budžeta. Saņēmēju skaits ir atkarīgs no pieteikumu skaita un stipendiju apmēriem.

Par stipendijas piešķiršanu lemj komisija, izskatot iesniegtos dokumentus, kas apliecina studenta aprakstīto atgadījumu, problēmu. Pārējie nosacījumi ir tādi paši kā minimālajai ikmēneša stipendijai.


 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016