Sports | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 

Sports

Visiem Vidzemes Augstskolas (ViA) studentiem ir iespēja nodarboties ar sportu Valmieras Pārgaujas pamatskolas sporta zālē. Tur studenti var spēlēt basketbolu un volejbolu gan lieliski papildinot un pilnveidojot jau iepriekš iegūtās iemaņas, gan vienkārši atpūšoties kopā ar citiem studentiem. ViA studentiem ir iespēja spēlēt arī galda tenisu, novusu, šahu, dambreti, zolīti, kā arī nodarboties ar citiem sporta viediem, kuru inventārs ir pieejams kopmītnēs.

Savukārt, ja kādam ļoti patīk peldēt, tad to par samaksu katru dienu var darīt Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas peldbaseinā.

ViA pārstāvētās studentu komandas piedalās vairākās Latvijas sacensībās un turnīros - Latvijas augstskolu Universiādē, ziemas sporta un vieglatlētikas sacensībās, kā arī ViA jau vairākus gadus tiek pārstāvēta SELL studentu spēlēs. Vīriešu basketbola un volejbola komanda šobrīd piedalās Valmieras pilsētas atklātajos čempionātos basketbolā un volejbolā. Vērā ņemams ir arī ViA komandas triumfs Latvijas augstskolu ziemas sporta spēlēs Ogrē (26.02.2005.). Augstskolas tradīcija ir Sporta diena, kas katru gadu notiek 27. septembrī - ViA dzimšanas dienā. Tajā studenti sacenšas savā starpā, spēlējot dažādas sporta spēles un veicot citas sportiskas aktivitātes brīvā dabā.  

 

 

 

 

 

 

 

 

Basketbola klubs "Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass"

Florbola klubs "FBK Valmiera/ViA"


 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016