Microsoft Unlimited Potential | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 

Microsoft Unlimited Potential

Vidzemes mūžizglītības atbalsta biedrība, Valmieras un Valkas rajonos realizē projektu Microsoft Unlimited Potential. Katrs UP mācību programmas kurss ir paredzēts jauniešiem un pieaugušajiem, kuri vēlas apgūt jaunas tehnoloģijas vai papildināt savas pašreizējās tehnoloģiju prasmes. Daudzi no Unlimited Potential kursiem ir izstrādāti tā, lai atbilstu to personu vajadzībām, kuras apgūst Microsoft Office lietojumprogrammu vai Microsoft Windows XP operētājsistēmas izmantošanas iespējas. Turklāt šī mācību programma ļauj gatavoties European Computer Driving License un International Computer Driving License sertifikācijas eksāmenam, jo ietver informācijas tehnoloģiju pamatjēdzienus.

KURSU PIEDĀVĀJUMS UN MĒRĶI

UP mācību programmā ir iekļauti šādi 8 datoru, programmatūras un ciparu tehnoloģiju ievadkursi. Jūs varat izvēlēties jebkuru no šiem moduļiem, vai visus 8 kopā. Vienu no tiem jūs varat apgūt bez maksas.

  1. Datorzinību pamati. Šis kurss sniedz būtiskas pamatzināšanas par galvenajiem datoru darbības principiem, kā arī aparatūras, programmatūras, operētājsistēmu, interneta būtību un vēl daudz ko citu. Kursa ilgums: 16 - 24 apmācības stundas.
  2. Interneta un tīkla Web pamati. Šajā kursā tiek apgūts, kā pārlūkot tīklu Web, izmantot meklēšanas programmas, rīkoties ar e-pastu un veidot Web lapas. Kursa ilgums: 8 - 12 apmācības stundas.
  3. Ciparu multivides pamati. Šajā kursā tiek apgūts, kā sākt izmantot ciparu multividi, ieskaitot ciparu fotogrāfiju, audio un ciparu video. Kursa ilgums: 8-10 apmācības stundas.
  4. Tekstapstrādes pamati. Šis kurss pievēršas tam, kā izmantot tekstapstrādes programmu, lai uzrakstītu un pārskatītu dažādus personiskos un biznesa dokumentus - no vienkāršām vēstulēm un atgādinājumiem līdz sarežģītiem dokumentiem, kuros iekļauta grafika un tabulas. Kursa ilgums: 8 -14 apmācības stundas.
  5. Izklājlapu pamati. Šajā kursā tiek apgūti pamatprincipi darbā ar izklājlapām, ieskaitot darblapu izveidi, datu rediģēšanu, diagrammu un grafiku izveidi, kā arī izklājlapas publicēšanu tīklā Web. Kursa ilgums: 8 - 12 apmācības stundas.
  6. Prezentāciju pamati. Šajā kursā tiek apgūts viss, kas jāzina par pārliecinošu elektronisku prezentāciju izveidi - no pamata slaidrādes izveides līdz grafikas, video un audio pievienošanai, lai iegūtu bagātinātas multivides prezentācijas. Kursa ilgums: 8 - 12 apmācības stundas.
  7. Web izstrādes pamati. Šajā kursā tiek apgūts pilnīgs Web lapu izstrādes process - no HTML pamatiem līdz to pilnīgas Web vietas izstrādes un izveides stratēģijām. Kursa ilgums: 8 - 16 apmācības stundas.
  8. Datu bāzu pamati. Šajā kursā sniegta pamatinformācija par relāciju datu bāzu izmantošanu tabulu, veidlapu un pārskatu izveidei. Kursa ilgums: 8 - 10 apmācības stundas.

 

Projekta kontaktpersona
Vidzemes Augstskolas Mūžizglītības centra vadītāja
Baiba Baika
E-pasts: baiba.baika@va.lv
Tālr. 64207227, 26426677


 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016