Jaunumi | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 

Jaunumi

ViA Docētāju darbu datubāze

2016. gada aprīlī sākts darbs pie ViA docētāju darbu datu bāzes. Datu bāzē iekļauti mācībspēku publikāciju analītiskie apraksti (monogrāfijas, rediģētas un sastādītas grāmatas, pētījumi, konferenču materiāli u.c.). Ja šie darbi ir pieejami internetā, aprakstos tiek ievietotas saites uz pilnajiem tekstiem. Pašlaik datu bāzē pieejami 86 ieraksti, to skaits pastāvigi tiek papildināts.

Piekļuves adrese: http://valmiera.biblioteka.lv/Alise/lv/home.aspx

***

Lasītāji iesaka:

http://booksee.org/ - vairāk kā 2 miljoni grāmatu krievu valodā -- gan nozaru literatūra, gan daiļliteratūra.
http://bookzz.org/ - pasaules lielākā e-grāmatu bibliotēka angļu valodā -- gan nozaru literatūra, gan daiļliteratūra.

****

2014. gada 24.oktobrī tika atvērts ViA 8. Studentu pētniecisko darbu konferences zinātnisko rakstu krājums. Krājums pieejams tikai elektroniski

***

ViA un Valmieras bibliotēku elektroniskajam kopkatalogam http://valmiera.biblioteka.lv/Alise/lv/home.aspx tagad pieejama arī mobilā versija.

Ievadot meklētājā adresi valmiera.biblioteka.lv/Alise mobilās ierīces uzreiz atpazīst mobilo versiju, bet ja tas nenotiek, apakšējā labajā stūrī jāuzklikšķina uz mobile version.

***

Bibliotēkas elektroniskajā kopkataloga sadaļā "ViA studentu darbi" ir pieejami Tūrisma un viesmīlības vadības fakultātes studentu labāko darbu pilnie teksti.

Pilno tekstu ievietošana ir saskaņota ar darbu autoriem. Aplūkojami 2012., 2013.g. maģistra un bakalaura darbi, kā arī 2013.g. gada projekti.

***

Uzmanību! Bibliotēkas 2. stāvā uz 4 datoriem (Nr. 21, 22, 23, 24) nozaru literatūras lasītavā pieejama PSPP datu apstrādes programma.

 


 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016