Ikgadējā starptautiskā konference „Virtuālā un papildinātā realitāte izglītībā” | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 

Ikgadējā starptautiskā konference „Virtuālā un papildinātā realitāte izglītībā”

 

Piektdien, 18.martā Vidzemes Augstskolā notiks ikgadējā starptautiskā konference „Virtuālā un papildinātā realitāte izglītībā” („Virtual and Augmented Reality in Education”, VARE 2011).

 

Konference šogad tiek organizēta ar EEZ un NFI projekta atbalstu, un tās ietvaros notiks arī šī projekta praktiskā konference „VR/AR Applications in Training”. Tajā ar praktisku virtuālās realitātes izmantošanas demonstrāciju piedalīsies Fraunhofera institūts(Fraunhofer Institute) no Vācijas, kas ir viens no Eiropas VR/AR pielietojumu līderiem.

Aicinām ikvienu interesentu pieteikties dalībai konferencē un izmantot iespēju uzzināt par virtuālās un papildinātās realitātes tehnoloģiju attīstību, piedalīties informācijas un ideju apmaiņā.

Pasākuma programma pieejama šeit

Plašāka informācija par konferenci VARE 2011 atrodama mājas lapā www.vare2011.lv vai Vidzemes Augstskolas mājas lapā (sadaļā Konferences).

Dalību konferencē iespējams reģistrēt, izmantojot saiti http://www.va.lv/lv/konference-vare2011.

Konferences darba valoda: angļu.

Papildu informāciju par dalību konferencē vienmēr priecāsies sniegt pasākuma tehniskā komiteja: e-pasts vare2011@va.lv, tālrunis 26603344.

Informāciju sagatavoja:
Prof.Egils Ginters

      

                                        

 

 


 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016