Datu bāzu izmēģinājumi | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 

Datu bāzu izmēģinājumi

 

 Annual Reviews resursu bezmaksas izmēģinājums līdz 17.decembrim.

Piekļuves adrese : http://www.annualreviews.org/

Annual Reviews ir starptautiska bezpeļņas organizācija, kuras mērķis ir nodrošināt pasaules akadēmisko sabiedību ar kvalitatīvu un noderīgu daudznozaru literatūru primāro pētījuma veikšanai. Datubāzes publikācijas ir indeksētas Thomson Reuters Journal Citation Reports(JCR) un tām ir augsts citējamības rādītājs. Annual Reviews piedāvā 46 visaptverošas tematiskās kolekcijas dabas zinātnēs un sociālās zinātnes. Kompānija ir EBSCO sadarbības partneris, tādēl daļa Annual Reviews žurnāli ir iekļauti EBSCO. datubāzēs.

Izmēģinājuma laikā datubāze pieejama no visiem VIA datoriem un iekštīklā.

 

***

04.10.2016. – 17.11.2016.  Project MUSE datubāzes bezmaksas izmēģinājums.
Datubāzes pieeja: http://muse.jhu.edu

Izmēģinājuma laikā datubāze pieejama iekštīklā un no visiem VIA datoriem. 

Project MUSE  ir vadoša humanitāro un sociālo zinātņu resursu datubāze, kas jau  kopš 1995.gada nodrošina pieeju elektroniskajiem resursiem pētījumu veikšanai akadēmiskajā vidē, izglītībai augstskolās,  skolās un bibliotēkās visā pasaulē. MUSE aptver ap 130 vadošo augstskolu un pētnieciskos institūciju grāmatas un vairāk kā 600 pilnteksta žurnālus, kas pilnībā integrēti meklēšanai un atklājumiem. Nozaru tematiskais aptvērums: http://muse.jhu.edu/browse.
 

***

 20.09.2016. – 20.10.2016. CABI datubāzes Leisure and Tourism Database bezmaksas izmēģinājumu. 

Datubāzes pieeja: http://www.cabi.org/leisuretourism/

Izmēģinājuma laikā datubāze pieejama iekštīklā un no visiem VIA datoriem.

Leisure and Tourism Database piedāvā visplašāko pieeju tūrisma, atpūtas, viesmīlības un izklaides nozares globālajiem pētījumiem visos to aspektos. Pieejamas minēto nozaru ziņa un vairā kā 3700 pētījumu atjauninājumu publikācijas, kā arī pilna teksta pieeja vairāk nekā 2000 grāmatu nodaļām un vairāk nekā 6800 pilna teksta dokumentiem (žurnālu raksti, konferenču dokumenti, ziņojumi u.c.).

CABI kompānija jau kopš 1970. gada ir veikusi plašu informācijas atlasi un apkopojumu no daudziem pasaules informācijas avotiem par tūrisma, viesmīlības, atpūtas un izklaides, sporta un kultūras nozarēm, nodrošinot tās pieeju pētniekiem, studentiem un praktizējošiem nozaru speciālistiem.


 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016