Vidzemes Augstskola ziedo vairāk kā 200 eiro Valmieras dzīvnieku patversmei

Vidzemes Augstskolas Studentu Apvienības (ViASA) un sporta organizācijas "VALMIERA GLASS VIA" pārstāvji dāvāja Valmieras dzīvnieku patversmei labdarības pasākumos saziedotos līdzekļus 234,50 eiro apmērā, pasniedzot tos dāvanu kartes veidā no veterinārās klīnikas „4 mīļas ķepas”.

Saziedoti līdzekļi tika iegūti Vidzemes Augstskolas rīkotajā tradicionālajā Ziemassvētku labdarības koncertā, kura tematika šogad bija  „Ziemassvētku ekspresis,” un sporta organizācijas „VALMIERA GLASS VIA” mājas spēlēs. Tāpat šīs labdarības ietvaros pie Vidzemes Augstskolas Džio mašīnā par ziedojumiem tika dāvātas vafeles visiem interesentiem.

 Kultūras virziena vadītāja Laura Eisaka ir pateicīga cilvēkiem, kas ziedoja līdzekļus patversmes četrkājainajiem draugiem, palīdzot tiem ar siltiem darbiem: “Atsākot semestri, sagaidījām saulainu ziemas dienu un nogādājām ziedojumus patversmei, apvienojot braucienu ar suņu izvešanu pastaigā. Ciemošanās patversmē patiesi atgādināja to, cik šiem dzīvnieciņiem pietrūkst kāda, ar kuru izskrieties, ko samīļot un tikt samīļotam.”

 Ziemassvētku koncerts ir tradīcija, kas tika iedibināta 2012. gadā. Kopš tā laika katru gadu tiek vākti līdzekļi Valmieras dzīvnieku patversmes iemītniekiem, to mājokļu labiekārtošanai, pārtikai un citām vajadzībām. Tradīciju iedibināja tā brīža ViASA prezidente Vita Štrobindere. Labdarības aktivitāšu rīkotāji ar šiem pasākumiem vēlas aicināt cilvēkus kļūt par kāda patversmes iemītnieka saimnieku, bet, ja tas nav iespējams, palīdzēt šiem dzīvniekiem nodrošināt pēc iespējas labākus dzīves apstākļus.