Vidzemes Augstskola aicina uz 20 gadu jubilejas dzīrēm

Šogad Vidzemes Augstskola (ViA) krāšņi atzīmēs 20 gadu jubileju. Par godu svētkiem norisināsies dažādi pasākumi – Valmieras zaļās pusdienošanas vietas atklāšana, izstādes un salidojuma balle.

Šī gada 1.oktobrī, svinot Vidzemes reģiona un augstskolas savienību 20 gadu garumā, notiks svinības un salidojums – Ilgi un Laimīgi! Pasākums norisināsies Valmieras Kultūras centrā, Rīgas ielā 10, un uz dzīrēm tiek aicināti augstskolas studenti, absolventi, darbinieki, mācībspēki, partneri un viesi.

“Varētu šķist, ka 20 gadi ir pārāk īss laiks, lai nopietni izvērtētu kādas augstskolas reālo pievienoto vērtību un sasniegumus. Taču fakti šo pieņēmumu pilnībā apgāž - kad pirms neilga laika aptaujājām Vidzemes uzņēmējus, ko viņi domā par mūsu augstskolu,

gandrīz neviens nepieļāva domu, ka reģions varētu iztikt bez tās. Tas apliecina, ka darbojamies pareizajā virzienā un ļauj mums droši raudzīties arī nākotnē,” atklāj Vidzemes Augstskolas rektors Gatis Krūmiņš.

16:00 - 17:30 Tīklošanās pasākums ViA studentiem un absolventiem, kas ļaus apmainīties ar idejām, dalīties pieredzē un dibināt jaunus kontaktus (ViA Inženierzinātņu kompleksā, Tērbatas ielā 10);

17:00 - 18:30 Svinīgā pieņemšana, goda viesu apbalvošana (ViA Inženierzinātņu kompleksā, Tērbatas ielā 10);

16:00 - 19:00 Atvērtās durvis pasākumu viesiem (ViA Tērbatas ielā 10 un Cēsu ielā 4);

19:00 - 20:00 Ierašanās uz jubilejas dzīrēm (Kultūras centrā, Rīgas ielā 10);

20:00 Vidzemes Augstskolas rektora uzruna (Kultūras centrā, Rīgas ielā 10).

Vakara gaitā dzīru viesus izklaidēs grupa “Henrix”, kā arī absolventu, studentu un viesu uzstāšanās brīvajā skatuvē. Klātesošajiem būs iespēja piedalīties “slepenajā aktivitātē” kopā ar DJ O-Man un baudīt elpu aizraujošu multimediju šovu, kuru sagādās Artis Dzērve un Mārtiņš Dzērve. Sadarbojoties ar Valmiermuižas alus darītavu, taps īpašs pārsteigums par godu ViA 20  gadu jubilejas dzīrēm.

Līdzi jāņem savi groziņi.

Salidojumam var reģistrēties no 29.08.2016. līdz 27.09.2016. Reģistrējoties klātienē 01.10.2016. Kultūras Centrā pirms pasākuma, dalības maksa ir 20 EUR, iepriekš 10 EUR, iegādājoties ieejas karti uz balli šeit:

Absolventiem - http://ej.uz/az7d Lai piekļūtu rģistrācijai lapai, Jums ir jāielogojas ar savu Alumni pieeju.

Studentiem, darbiniekiem un viesiem - http://ej.uz/2oec

REĢISTRĒJOTIES lūgums maksājuma mērķi norādīt personas, par kurām tiek maksāts, ja maksā par vairākām. Kā arī reģistrēt katru personu, par kuru samaksājāt, pievienojot to pašu maksājuma ziņu.

Ieejas karte un personu apliecinošs dokuments būs jāuzrāda salidojuma dienā pie ieejas Kultūras centrā.

Jautājumu gadījumā lūgums rakstīt uz e-pastu via20@va.lv.