VALMIERA GLASS VIA futbola komanda noslēdz 1. līgas pirmo apli bez zaudējumiem

Valmieras pilsētas svētku pašā karstumā, 29. jūlijā 17:00 Jāņa Daliņa stadionā VALMIERA GLASS VIA aizvadīja pēdējo pirmā apļa spēli pret FK Staiceles Bebri, gūstot pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 5 – 0.

Jau spēles pirmajās minūtēs, VALMIERA GLASS VIA spēlētāji izpildīja bīstamu uzbrukumu pretinieku aizsardzības zonā, uzkurinot gan paši sevi, gan arī skatītājus, kuri bija ieradušies puišus atbalstīt. Izvirzot mājiniekus vadībā, savus pirmos vārtus, atgriežoties VALMIERA GLASS VIA komandas sastāvā, gūst valmierietis Artūrs Bankavs. Pirmā puslaika 42 minūtē cīņā par bumbu tika traumēts pretinieku spēlētājs, kuram piešķir brīvsitienu, taču Staiceles Bebri šo iespēju neizmanto. Ātrā pretuzbrukumā dodas valmierieši, un spēles četrdesmit ceturtajā minūtē Niks Savaļnieks gūst otros vārtus ( 2 – 0 ).

Arī šīs spēles puslaikā skatītājiem bija iespēja piedalīties konkursā un parādīt savas fiziskās prasmes. Abi stafetes dalībnieki balvās saņēma dāvanu kārtes picām sporta bārā „Strops”.

Uzreiz pēc atgriešanās no pārtraukuma, Niks Savaļnieks izpilda ātru uzbrukumu un 47 minūtē izcīna komandas trešos vārtus ( 3 – 0 ). Pie šī rezultāta VALMIERA GLASS VIA sastāvā notiek vārtusargu maiņa un uz laukuma iziet Matīss Kučinskis, kas visu atlikušo spēles laiku godam notur mājinieku vārtus neiekarotus! Niks Savaļnieks šajā spēlē ir neapturams - 55 minūtē viņš gūst jau savus trešos vārtus un rezultāts uz tablo nomainās uz 4 – 0. Spēlei punktu pieliek Alvis Dubovs, kad no 11m soda sitiena līnijas, viņš noapaļo spēles rezultātu uz 5 – 0.

Ar šo spēli valmierieši ir noslēguši 1. līgas pirmo apli bez zaudējumiem, ierindojoties līderu pozīcijā, jo tiešie konkurenti Grobiņas SC 30. jūlijā zaudēja turnīra pastarīšiem Preiļu BJSS, tādējādi pirmo reizi 1. līgā ciešot zaudējumu.

Nākamā mājas spēle pēc divām nedēļām, kurā aci pret aci tiksies VALMIERA GLASS VIA un FK Smiltene.

Vārti: Artūrs Bankavs (14’), Niks Savaļnieks (44’, 47’, 55’), Alvis Dubovs (62’)