Notiks Vidzemes Augstskolas Studentu valdes Vides virziena rīkotā konkursa “Iemūžini zaļu mirkli” apbalvošanas ceremonija

Vidzemes Augstskolas Studentu Apvienības Vides virziens rīkota foto un video konkursa “Iemūžini zaļu mirkli” visas kārtas ir noslēgušās un 2017. gada 22. februāri norisināsies svinīgā apbalvošanas ceremonija.  Ceremonija sāksies 13:00 un tā notiks Vidzemes Augstskolas Sabiedrisko zinātņu fakultātē, studentu stūrī.

Vidzemes Augstskolas Studentu Apvienības Vides virziens rīkoja konkursu “Iemūžini zaļu mirkli”, kura mērķis bija veicināt studentu un darbinieku aktivitāti, kā arī paradīt, ka Vidzemes Augstskola ir Eko Augstskola un šeit studē “zaļi” un videi draudzīgi domājoši studenti. Kopumā tika iesūtītas 50 fotogrāfijas no 14 dalībniekiem un viens video no viena dalībnieka.

Jau tika ziņots, ka sākot ar 7. decembri tika atklāts konkurss “Iemūžini zaļu mirkli” , kura pirmā kārta norisinājās līdz 2017. gada 30 janvārim. Pirmajā kārtā Vidzemes Augstskolas darbinieki, studenti un absolventi tika aicināti iesūtīt fotogrāfijas vai video, kur tiek parādīta videi draudzīga rīcība. Otrā kārta norisinājās no 2017.gada 6.februāra līdz 20.februārim, kad iesūtītās fotogrāfijas tika izvietotas Vidzemes Augstskolas studentu stūrī, speciālā izstādē, un par tām varēja balsot studenti un augstskolas viesi. Kā arī par fotogrāfijām balsoja sadarbības partneri, kuri piešķirs balvas.

Konkursa noslēgums jeb apbalvošanas ceremonija norisināsies izstādēs vietā – Vidzemes Augstskolas Sabiedrības zinātņu fakultātē, studentu stūrī, 22. februāri, plkst. 13:00. Uz apbalvošanu aicināti dalībnieki un  ikviens interesents. Apbalvošanas ceremonijā tiks apbalvoti visi dalībnieki par to ka piedalījās favorīt – dalībnieki saņems sadarbības partneru balvas.

Konkursu rīko Vidzemes Augstskolas studentu apvienības Vides virziens sadarbībā ar Vidzemes Augstskolas studentu apvienību, Vidzemes Augstskolu, Valmieras pilsētas pašvaldību, SIA “ZAAO”, Vidzemes Olimpisko centru un Aktīvā tūrisma centru “Eži”/ Gaujas Tramvaju.

 

 

Toms Treimanis

ViA SA Vides virziens