Noskaidroti konkursa “Iemūžini zaļu mirkli” uzvarētāji

Vidzemes Augstskolas Studentu apvienības Vides virziena rīkotajā konkursā “Iemūžini zaļu mirkli” trešdien, 22. februārī, tika noskaidrots uzvarētājs un atbalstītāju balvu ieguvēji. Par skatītāju balsojuma uzvarētāju kļuva Annijas Ņizinas fotogrāfija.

Dalībniekus aicināja iesūtīt foto un video, kur tiek parādīta videi draudzīga rīcība, popularizējot Vidzemes Augstskolas Eko karoga statusu, kas iegūts 2013. gadā. Konkursā piedalījās 15 dalībnieki, kas kopā iesūtīja 50 dažādas fotogrāfijas un vienu videoklipu.

Balvas no Vidzemes Augstskolas, Valmieras pilsētas pašvaldības, SIA “ZAAO”, Vidzemes Olimpiskā centra un Aktīvā tūrisma centra “Eži” sadalīja Nauris Vasiļevskis, Annija Ņizina, Sarmīte Maļiņina, Paula Apsīte, Juta Kārkliņa, Linda Bergmane, Diāna Smoļaka, Lelde Annija Grīnberga, Agnese Straume, Vents Birze, Sanda Mona Muska, Elīna Sarkane, Ilona Putniņa, Santa Adamsone un videoklipa autore Ieva Moroza.

Par galvenās balvas ieguvēju kļuva Annija Ņizina, kura savai uzvaras fotogrāfijai pievienoja šādu aprakstu: ”Miglas jūra. Visvairāk mīlu fotografēt dabu, un labu foto dēļ reizēm sanāk doties mazos, interesantos piedzīvojumos. Šajā gadījumā - ar draudzeni cēlāmies pirms rīta gaismiņas, lai sagaidītu saullēktu - pagatavojām kafiju un brokastis, ielikām visu mugursomās un devāmies uz Dzērbenes pili. Tā nu sanāca vēsa maija rīta pikniks pils tornī un koši dabas foto. Dažreiz nav jādodas tālu, lai atrastu paradīzi.”

Kā atzīst pati Annija, tad piedalīties konkursā viņu pamudināja līdzcilvēki, “ar savu dalību vēlējos atbalstīt konkursa organizatorus. Saņemot balvu, protams, ka biju patīkami pārsteigta, taču izjutu arī prieku par to, ka mans veikums patīk citiem cilvēkiem.”

Konkursu organizēja Vidzemes Augstskolas Studentu apvienības Vides virziens sadarbībā ar Vidzemes Augstskolas studentu apvienību, Vidzemes Augstskolu, Valmieras pilsētas pašvaldību, SIA “ZAAO”, Vidzemes Olimpisko centru un Aktīvā tūrisma centru “Eži”/ Gaujas Tramvaju.