LJZA aicina uz vasaras nometni 2016 “Zinātnieks + uzņēmējs = risinājums”, Lēdurgā

Latvijas Jauno zinātnieku apvienība (LJZA) sadarbībā ar Latvijā jaunāko zinātnisko institūciju Vidzemes Augstskolu un Krimuldas novada domi aicina uz LJZA septīto vasaras nometni, kas notiks no 5. līdz 7. augustam, Lēdurgā. Šī gada nometnes vadmotīvs: “Zinātnieks + uzņēmējs = risinājums”.

Nometnes mērķis ir sekmēt jauno zinātnieku un uzņēmēju kontaktu veidošanu, ideju apmaiņu un sadarbību jaunu, inovatīvu produktu/pakalpojumu izstrādē un pilnveidē. 

Nometnē aicināti piedalīties dažādu zinātņu un nozaru studenti un jaunie zinātnieki, kuri ir gatavi izaicinājumam atsperīgi domāt, reaģēt, pieņemt lēmumus, demonstrēt savu spēju pielietot zināšanas un rast risinājumu konkrētai situācijai.

Unikāli un, iespējams, neierasti risinājumi tiks meklēti un atrasti ne tikai ideju darbnīcās, bet arī neformālā gaisotnē pie ugunskura. Tā ir iespēja lieliski pavadīt laiku līdzvērtīgi jaudīgu cilvēku kompānijā, iegūt izaugsmi karjerā un pētniecībā, kā arī noderīgus kontaktus un jaunas, komercializējamas prasmes.

 

Esam iedibinājuši dziļas tradīcijas, un pasākumam ir pozitīvs iespaids uz procesiem sabiedrībā. Tā rezultātā, kā arī ar mūsu draugu sponsoru atbalstu, šogad īstenojam akciju “Nāc uz nometni pats un ņem līdzi draugu bez maksas (divas vietas par vienas cenu)”.

Praktiskā informācija un nometnes

programma: http://ljza.lv/ljza-vasaras-nometne-2016/

Lai pieteiktos nometnei, nepieciešams reģistrēties - http://ej.uz/zinatnieki līdz 2016. gada 29. jūlijam.

Dalības maksa – 15 EUR (biedriem), 25 EUR (pārējiem dalībniekiem).

Nometnes dalības maksa jāsamaksā ar pārskaitījumu uz LJZA kontu ar norādi “LJZA vasaras nometne 2016” līdz 30.07.2016.

LJZA rekvizīti:

Reģ. nr. 40008097922

AS Swedbenk HABALV22

LV30 HABA 0551 0147 5977 3

 

Informācijas precizēšanai iespējams zvanīt

 LJZA valdes priekšsēdētājai Ievai Krūmiņai – tālr. +371 29175735