Iejūties studenta ādā

No 15. līdz 22. martam Vidzemes Augstskolā (ViA) norisināsies “Studenta anatomija”, iespēja uz vienu dienu kļūt par studentu un iepazīt augstskolu.No 15. līdz 22. martam Vidzemes Augstskolā (ViA) norisināsies “Studenta anatomija”, iespēja uz vienu dienu kļūt par studentu un iepazīt augstskolu.

Pasākuma mērķis ir iepazīstināt jauniešus ar viņiem interesējošām studiju programmām un studiju procesu augstskolā, apmeklējot lekcijas, aplūkojot kopmītnes un iepazīstot Valmieru. Vidusskolēnus ar studiju vidi iepazīstinās „krustvecāki" – izvēlētās studiju programmas studenti, ar kuriem kopā skolēni izdzīvos vienu dienu ViA studenta “ādā”.

Anete Mīlberga, kas absolvēja Valmieras Valsts ģimnāziju “ViA Studenta anatomija” pieteicās divas reizes: “Tā ir lieliska iespēja iepazīst jaunus, pozitīvus un noteikti radošos cilvēkus, uzzināt to, cik patiesībā interesanta ir dzīve augstskolā.
Kad pirmo reizi pieteicos “Studenta anatomija”, izvēlējos to, kas likās vistuvākais tam, ko vēlos mācīties. Neskatoties uz lieliski pavadītu laiku un neaizirstamu pieredzi, sapratu, ka žurnālistika nav tas, ko vēlos. Meklēju tālāk un nākamajā gadā pieteicos atkal, taču uz citu studiju programmu – “Komunikācija un sabiedriskās attiecības”. Šoreiz nekļūdījos un tagad esmu ViA studente.

"ViA studenta anatomija" pasākums notiek jau vairākus gadus skolēnu pavasara brīvlaikā un guvis lielu atsaucību. Pasākuma dalībnieki no dažādām Latvijas pilsētām nereti kļuvuši par ViA studentiem.

"Studenta anatomija" var pieteikties līdz 20. martam šeit: https://anatomija.va.lv/