19 / 11 / 2017

Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijā 17. novembrī “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” savā laukumā tikās ar “Latvijas Universitāte/Basketbola skola Rīga” komandu, kurai pirmajā tikšanās reizē bija zaudējusi. Savu līdzjutēju priekšā valmierieši reabilitējās otrai studentu komandai ar rezultātu 113:91, tiekot pie septītā panākuma sezonā.

19 / 11 / 2017

Sestdien, 11. novembrī, Vidzemes Olimpiskajā centrā Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) Optibet Virslīgas ietvaros “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” savā laukumā uzņēma pagājušās sezonas čempionvienību FK “Nikars”, ciešot sagrāvi ar 1:15 (1:7).

11 / 11 / 2017

Jau 11. reizi 24. novembrī Vidzemes Augstskolas (ViA) studenti un absolventi iepazīstinās ar saviem teorētiskajiem un lietišķajiem pētījumiem sabiedrībai un sev aktuālās tēmās. Studentu pētniecisko darbu konferencē piedalīsies pārstāvji arī no Latvijas Universitātes, Liepājas Universitātes un Latvijas Jūras akadēmijas.

10 / 11 / 2017

Vidzemes Augstskola (ViA) sadarbībā ar Latvijas Universitāti (Latvija), Kuressaare koledžu (Igaunija), un Satakunta University of Applied Sciences: SAMK (Somija) realizē INTERREG Centrālbaltijas programmas projektu “Tūrisma uzņēmējdarbības izaugsmes veicināšana caur augstāko profesionālo izglītību”.  Par projekta ieceri un ieguvumiem stāsta ViA pasniedzējas Ilze Grīnfelde un Linda Veliverronena.

 

01 / 11 / 2017

4. oktobrī Rīgas Tehniskās universitātes Informācijas tehnoloģijas nozares profesoru padome, izvērtējot Inženierzinātņu fakultātes docenta Kaspara Oša kvalifikācijas atbilstību asociētā profesora amatam, vienbalsīgi pieņēma lēmumu ievēlēt Kasparu Osi par asociēto profesoru Informācijas tehnoloģijas nozares Sistēmu analīzes, modelēšanas un projektēšanas apakšnozarē Vidzemes Augstskolas Inženierzinātņu fakultātē.

30 / 10 / 2017

Inese Ebele ir ne vien Vidzemes Augstskolas lektore, kas pasniedz studiju kursus, kas saistīti ar cilvēku un biznesa vadību, bet arī Lassalle Kontemplationsschule Via Integralis kontemplācijas skolotāja un Dārzkopības institūta direktore. Ar Vidzemes Augstskolu Inesi saista ne vien darbs, bet arī studiju laiki, kad tika absolvēta studiju programma “Komunikācija un sabiedriskās attiecības”. Šo gadu laikā par mīļām Valmierā ir kļuvušas daudz vietas, bet jo īpaši šī stāsta varone izceļ tautā sauktās krācītes jeb Kazu krāces. Par sevi, darbu un citiem lasi intervijā ar Inesi Ebeli.