„Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” pēc diviem zaudējumiem revanšējas „RSU” | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Improvizācijas vakars Tautas Harmonijas Centrā
     Sagaidot pavasari, Vidzemes Augstskolas improvizācijas teātris „ViAGars” organizē improvizācijas vakaru, lai...
27.03.2017
Notikusi pirmā jaunā sasaukuma Senāta sēde
Vidzemes Augstskolā 22. februārī notika Satversmes sapulces Senāta vēlēšanas, savukārt šo trešdien, 22. martā, notika...
24.03.2017
„Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” aizvada pirmo LBL2 izslēgšanas spēli
„Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” trešdien, 22.martā, aizvadīja pirmo, LBL2 astotdaļfināla izslēgšanas spēli....
24.03.2017
Piedzīvojumu erudīcijas spēle VISTĒRIJA atgriežas ar jauniem pārsteigumiem
     Vidzemes Augstskolā sestdien, 22.aprīlī, norisināsies piedzīvojumu erudīcijas spēle “Vistērija” – veids, kā...
24.03.2017

„Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” pēc diviem zaudējumiem revanšējas „RSU”

Ziņa pievienota - 27.11.2016

Foto: Emīls Vanags

Ceturtdien, 24.novembrī, „Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” LBL2 ietvaros pārtrauca divu zaudējumu sēriju „RSU”, izcīnot uzvaru ar 67:59. Iepriekšējās izbraukumu spēlēs valmierieši cieta zaudējumus rīdziniekiem, līdz ar to šis mačs bija īpaši nozīmīgs komandai. Jau pirmā ceturtdaļa vēstīja par spraigu cīņu, jo rezultāts uz tablo bija neizšķirts (14:14).

            Pirmā spēles ceturtdaļa aizsākās par labu viesiem ar K. Jurjāna diviem divu punktu metieniem, taču pirmos punktus valmieriešu labā guva T. Kohanovs. Lai gan laukuma saimnieki sekmīgi uzbruka grozam, tomēr pārsvars turējās viesu pusē. Situācija gan mainījās ceturtdaļas pēdējās sekundēs, kad M. Riekstiņš paspēja izcīnīt bumbu aizsardzībā un pēc R. Apsīšā rezultatīvā piespēles, E. Ivanovs panāca neizšķirtu.

            Otrā ceturtdaļa aizsākās ar agresīvāku uzbrukumu, kura rezultātā O.Grīnbergs un J. Engers noslēdza vairākus rezultatīvus uzbrukumus, panākot vadību Vidzemes Augstskolas studentiem. Spēles turpinājumā „RSU” basketbolistu aizsardzība nepalīdzēja pret laukuma saimnieku veiksmīgo saspēli, kas ļāva „Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” gūt 10 punktu pārākumu, atstājot rīdziniekus iedzinējos ar 35:25.

             Sākoties spēles pēdējām 10 minūtēm, līdzjutēju vidū bija manāms klusums. Īpaši spraiga gaisotne vadīja brīdī, kad pretinieku komandas spēlētājs Salvis Bulahs, pēc I. Ikstena rezultatīvās piespēles, veica divu punktu metienu no groza apakšas, panākot neizšķirtu ar 52:52. Pēc minūtes pārtraukuma, vadību atguva V. Vēveris, kam sekoja K.Dubulta divu punktu metiens un R. Mihailova trīs punktu guvums, pēc T.Kohanova rezultatīvās piespēles. Maču noslēdza T. Kohanova sekmīgi soda metieni un spēles gala rezultāts uz tablo vēstīja 67:59, par labu valmieriešiem.  

            Komandas treneris, Roberts Zeile, atzīst, ka tieši spēlētāju attieksmes maiņa panāca labvēlīgo spēles rezultātu: „Veiksmīgais sezonas sākums, iespējams, ka veicināja spēlētāju pārlieku pašpārliecinātību, līdz ar to šie zaudējumi RSU pat bija veselīgi, lai komanda atgrieztos tur, kur tai jābūt. Šajā spēle bijām kārtīgi savākušies un koncentrējāmies mačam, līdz ar to arī rezultāts bija pavisam savādāks”.

            Trenera komentāram piekrita arī komandas kapteinis Rinalds Mihailovs: „Jau pusstundu pirms spēles uz laukuma iznācām ar pavisam savādāku attieksmi. Ja iepriekš domājām, ka spēsim izcīnīt uzvaru ar spēcīgu uzbrukumu, tad šodien vienu no labākajām uzbrukuma komandām atstājām ar 60 punktiem. Es uzskatu, ka tas ir labs komandas rādītājs. Galvenais bija tas, kas notika puišu galvās. Mēs bijām gatavi spēlēt, gatavi aizstāvēt savu grozu un viens otru!”

 

„Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” – „RSU”

(14-14, 35-25, 50-41, 67-59)

 

„Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”: Dubults 13+13ab, Grīnbergs 13, Vēveris 13, Engers 12+6ab, Kohanovs 8+9ab+4rp, Ivanovs 5+5rp, Mihailovs 3, Riestiņš 8ab, Apsītis.

„RSU”: Jurjāns 17+7ab+3rp, Ginters 16+5ab, Ikstens 12, Putniņš 7, Bulahs 5, Šķipars 2, Goldbergs 7ab, Holz, Krockert, Vengers

Informāciju sagatavoja:

Anžela Geļjanu

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”
Sabiedrisko attiecību speciāliste

Epasts: anzelageljanu@gmail.com

Mob. 28328135	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2017