„Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” Jauno gadu iesāk ar uzvaru | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Improvizācijas vakars Tautas Harmonijas Centrā
     Sagaidot pavasari, Vidzemes Augstskolas improvizācijas teātris „ViAGars” organizē improvizācijas vakaru, lai...
27.03.2017
Notikusi pirmā jaunā sasaukuma Senāta sēde
Vidzemes Augstskolā 22. februārī notika Satversmes sapulces Senāta vēlēšanas, savukārt šo trešdien, 22. martā, notika...
24.03.2017
„Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” aizvada pirmo LBL2 izslēgšanas spēli
„Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” trešdien, 22.martā, aizvadīja pirmo, LBL2 astotdaļfināla izslēgšanas spēli....
24.03.2017
Piedzīvojumu erudīcijas spēle VISTĒRIJA atgriežas ar jauniem pārsteigumiem
     Vidzemes Augstskolā sestdien, 22.aprīlī, norisināsies piedzīvojumu erudīcijas spēle “Vistērija” – veids, kā...
24.03.2017

„Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” Jauno gadu iesāk ar uzvaru

Ziņa pievienota - 09.01.2017

Šo piektdien, sestajā janvārī,  „Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” aizvadīja pirmo, 2017. gada,  Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas mājas spēli pret „BK Jelgava/BJSS”, kurā guva uzvaru ar 86:84. Pretinieku komandas kodols vēl nesen spēlēja LBL1 sastāvā līdz ar to šis mačs bija īpaši spraigs.

            Pirmā spēles ceturtdaļa aizsākās par labu valmieriešiem ar J. Engera divu punktu guvumu no groza apakšas kam sekoja O. Grīnberga rezultatīvais tālmetiens. Pirmos punktus viesiem guva R. Elksnis. Sekmīgi uzbrūkot, „Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” turpināja gūt punktu pēc punkta un ceturtdaļas septītajā minūtē tablo jau ziņoja par 22:9. Jelgavnieki mēģina atspēlēties, tomēr mačs noslēdzās ar 30:18, laukuma saimnieku labā.

            Otrajā ceturtdaļā bija vērojama spraiga duelēšanās starp abām komandām. Nereti izcēlās sīva cīņa par atlēkušajām bumbām kā arī viesu veiksmīgā saspēle ļāva piedzīt rezultāta starpību līdz neizšķirtam (37:37). J. Engera rezultatīvais trīs punktu metiens atguva valmieriešu pārsvaru, kuru komanda noturēja līdz puslaika beigām (45:41). Arī trešo spēles ceturtdaļu komandas aizvadīja punkts punktā. Viesi nereti mēģināja piedzīt rezultāta starpību, tomēr palika iedzinējos vien par pāris punktiem. Ceturtdaļas noslēdzošos punktus guva J. Bērziņš kurš, pēc G. Justoviča rezultatīvā piespēles, realizēja divu punktu metienu mača pēdējās sekundes simtdaļās to noslēdzot ar 63:61, mājinieku labā.

            Mača noslēdzošais ceturksnis aizsākas par labu Vidzemes Augstskolas studentiem. Pēc J. Engera diviem rezultatīvajiem tālmetieniem un M. Riekstiņa rezultatīvā divu punktu metiena tablo jau ziņoja par 71:65. Komandas cīnījās plecu pie pleca un, lai gan, mājinieki vienmēr noturēja nelielu pārsvaru, pēdējā spēles minūtē viesi piedzina rezultātā starpību līdz neizšķirtam ar 82:82. Valmieriešu spēlētājs J. Engers guva divu punktus komandas labā, tomēr A. Justoviča divi rezultatīvie soda metieni atkāroti panāca neizšķirtu. Izrāvienu laukuma saimniekiem panāca O. Grīnberga rezultatīvais divu punktu metiens no groza apakšas. Pēdējā spēle sekundē viesu spēlētājs E. Krūmiņš mēģināja gūt uzvaru ar tālmetienu, tomēr tas bija nesekmīgs kā rezultātā mačs noslēdzās ar 86:84. 

            „Spēli vērtēju pozitīvi, jo guvām uzvaru pret spēcīgu komandu, kuru vada labs treneris. Varis Krūmiņš bijis arī mans treneris līdz ar to šis bija īpašs duelis, kurā prieks uzvarēt. Neskatoties uz svētkiem, puiši intensīvi trenējās. Protams, ka bija nelielas bažas vai nebūsim zaudējuši asumu, bet, kā redzams, tad veiksmīgs gada sākums”, „Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” komandas treneris Roberts Zeile.

            „BK Jelgava/BJSS” komandas treneris Varis Krūmiņš: „Šoreiz uzvarēja Vidzemes Augstskola, nākošreiz uzvarēsim mēs. Tik slikti vairs nespēlēsim kā šodien. Uzskatu, ka valmierieši ļoti labi nospēlēja, īpaši spēles beigas. Mums bija iespēja aiziet garām, bet laukuma saimnieki realizēja praktiski visus uzbrukumus kā arī izcīnīja uzbrukuma bumbas pie mūsu groza. Iespēja uzvarēt bija spēles pēdējā metienā, kurš diemžēl nerealizējās. Man ir daudz pretinieku komandas audzēkņu. Katrs mēs vadam savu komandu. Man gan ir prieks, ka virkne manu studentu ir kļuvuši par labiem treneriem un spēlētājiem.”

            „Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” spēles rezultatīvākais basketbolists Jānis Engers: „Šajā spēlē tā sanāca, ka veiksmīgi guvu izrāviena punktus brīžos, kad rezultāts bija neizšķirts, bet tas notiek epizodiski un katru reizi to uzņemas kāds cits. Kopumā, nospēlējām labi. Vēlētos stabilāku uzvaru ar lielāku punktu pārsvaru, bet gads ir tikai sācies”.

 

„Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”„BK Jelgava/BJSS

(30-18, 45-41, 63-61, 86-84)

Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”: Engers 21+5ab, Grīnbergs 16, Dubults 11+14ab, Kohanovs 9+8rp, Riekstiņš 8, Ermansons 6, Mihailovs 5, Eglītis 4+8ab+5rp,  Vēveris 3, Ivanovs 3

 „BK Jelgava/BJSS”: Krūmiņš 21+6ab+5rp, Justovičš A. 17, Justovičš G. 11+9rp, Elksnis 11+5ab, Bērziņš 9, Husko 5, Roziņš 5, Atelbauers 4, Bitītis 1

 

Informāciju sagatavoja:

Anžela Geļjanu

 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2017